tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Wykonam prace remontowe, malowanie, ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Opoczno

 Sprawa jest taka - pasujemy na przedszkolaka!

 
13 listopada w Przedszkolu nr 4 odbyło się pasowanie na przedszkolaka. Przybyłych na uroczystość powitała dyrektorka placówki, Małgorzata Bartoszek


Poinformowała obecnych o tym, że pasowanie jest milowym krokiem dla każdego malucha. Kończy bowiem etap adaptacji przedszkolnej. Od tego momentu trzylatki stają się pełnoprawnymi przedszkolakami.
Tę podniosłą chwilę poprzedził występ w wykonaniu najmłodszych przedszkolaków. Nie zabrakło radosnych piosenek, wierszyka o pasowaniu oraz wspólnej integracji podczas licznych tańców. Opiekunki grupy, Marianna Pacan i Ewa Krawczyk, obserwując występy podopiecznych były pod wrażeniem efektów swojej pracy, a rodzice trzylatków nagrodzili ich występ gromkimi brawami.
Kulminacyjnym i jakże wyczekiwanym przez wszystkich momentem było pasowanie na przedszkolaka. Tego aktu dokonała dyrektorka przy pomocy ogromnego czerwonego ołówka. W ten sposób uroczyście powitała swoich nowych podopiecznych. Jak to zwykle bywa na tego typu imprezach, tak i teraz nie zabrakło upominków i dyplomów oraz łez wzruszenia. Miejmy nadzieję, że po raz ostatni maluchom zdarzyło się płakać w przedszkolu i wezmą sobie głęboko do serduszek słowa śpiewanej podczas pasowania piosenki: Kto jest beksą i mazgajem, ten się do nas nie nadaje!
Wszystkim przedszkolakom, którzy dostąpili zaszczytu przystąpienia do grona społeczności przedszkolnej gratulujemy i życzymy samych radosnych chwil w ?czwórce?!


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 46 (801) z dnia 16 Listopada 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »