tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Ślubowanie i pasowanie

 


27 października w Prywatnej Szkole Podstawowej odbyło się ślubowanie klasy pierwszej oraz pasowanie na przedszkolaka. Uroczystość będąca jednym z ważniejszych wydarzeń dla całej społeczności szkolnej zgromadziła wielu gości.
Witając przybyłych dyrektor Barbara Kosno szczególnie ciepło i serdecznie zwróciła się do przedszkolaków i pierwszoklasistów. ? Czuję jak szybko biją wasze serca, jak dzielnie zmagacie się ze strachem i tremą. Jednocześnie widzę na Waszych twarzach uśmiech i odwagę. ? mówiła. ? Wiem, że dacie sobie radę i wkrótce będziemy z Was dumni. Z naszych uczniów i naszych wychowanków.
Po takim wstępie rozpoczęło się widowisko artystyczne, przenoszące widzów do bajkowej krainy pracowitości, mądrości i muzyki. Przedszkolaki zaprezentowały zdobyte przez siebie umiejętności, a ich występ zakończył brawurowo odtańczony jesienny rock and roll.
Nie mniej znakomity pokaz umiejętności i gry aktorskiej dali uczniowie I klasy, dowodząc tym samym gotowość do podjęcia wyzwania jakim jest, bycie pełnoprawnym uczniem Prywatnej Szkoły Podstawowej.
Przypieczętowaniem oficjalnego przyjęcia w poczet szkolnej braci było ślubowanie złożone na sztandar szkoły oraz uroczyste pasowanie na ucznia. Szkolną uroczystość zakończył obiad dla przedszkolaków i uczniów oraz poczęstunek dla rodziców.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 46 (801) z dnia 16 Listopada 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »