tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Zmiany w magistracie

 

Z dniem 29 października Jarosławowi Wiktorowiczowi (na zdjęciu), dotychczasowemu przewodniczącemu Rady Miejskiej, powierzono funkcję drugiego zastępcy burmistrza Opoczna. Jednocześnie nowy wiceburmistrz będzie odpowiedzialny za dwa wydziały: wydział promocji i kultury oraz tworzący się obecnie nowy wydział funduszy europejskich. W związku z powierzeniem nowych funkcji Jarosław Wiktorowicz złożył rezygnację z funkcji przewodniczącego Rady Miejskiej, którą pełnił od lipca 2007 roku. Najprawdopodobniej zostanie ona przyjęta na najbliższej sesji, w związku z czym podczas kolejnych obrad radni wybiorą spośród siebie nowego przewodniczącego.
To nie jedyne zmiany, jakie w ostatnich dniach wprowadzono w opoczyńskim magistracie. Od poniedziałku 2 listopada w Urzędzie Miejskim obowiązuje bowiem nowa organizacja pracy. Wydział promocji i kultury, mieszczący się do tej pory w MDK, został przeniesiony na ulicę Staromiejską 6, na parter budynku A (w podwórku magistratu). Jego miejsce w pokojach 23 i 24 MDK zajmie część wydziału spraw obywatelskich, zajmująca się m.in. działalnością OSP na terenie gminy, sportem, realizacją gminnych programów profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz programu przeciwdziałania narkomanii, sprawami obrony cywilnej oraz zarządzaniem kryzysowym. W nowej siedzibie wydziału będzie też urzędować jego naczelnik, Małgorzata Łysik.
Numery telefonów do wydziałów pozostają niezmienione: wydział promocji i kultury - 44736-31-39; wydział spraw obywatelskich i zarządzania kryzysowego - 44736-31-07, naczelnik wydziału spraw obywatelskich - 44736-31-40.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 44 (643) z dnia 6 Listopada 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »