tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Listopad w kinie

 

6-10 listopada, godz. 1700 - „Dzieci Ireny Sendlerowej”, dozw. od lat 12.
Film nakręcony na podstawie książki Anny Mieszkowskiej pt. „Matka dzieci holocaustu”. Historia Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej uratowała ok. 2500 żydowskich dzieci z warszawskiego getta, za co wyróżniona została tytułem Sprawiedliwa wśród Narodów Świata i była nominowana do pokojowej Nagrody Nobla.
***
14-15 listopada, godz. 1700 - „Magiczne drzewo”, dozw. od lat 7.
Opowieść o trójce dzieci, która posiada magiczne krzesło zrobione ze starego tajemniczego dębu, spełniające wszystkie życzenia. Dzieci postanowiły poprosić je o pomoc w odnalezieniu rodziców, którzy wyjechali za granicę w poszukiwaniu pracy. W poszukiwania zabierają nieznośną ciotkę, która zamienia się w małą dziewczynkę. Śladem małych bohaterów wyruszył ktoś, kto za wszelką cenę będzie chciał zdobyć magiczne krzesło.
***
22-21 listopada, godz. 1700 - „Surogaci”, dozw. od lat 15.
Amerykańskie kino akcji z genialnym Brucem Willisem w roli głównej. Akcja filmu toczy się w przyszłości. Ludzie żyją w całkowitej izolacji, kontaktując się tylko za pośrednictwem robotów, które są doskonalszą wersją ich samych. Jeden z agentów FBI, zostaje zmuszony do ryzykownego wyjścia z domu, ponieważ jedynie on ma szansę rozwiązać zagadkę spisku i serii tajemniczych morderstw.
***
28-29 listopada, godz. 17.00 - „Galerianki”, dozw. od lat 15.
Kontrowersyjny i trudny temat współczesnej cywilizacji młodych, dorastających gimnazjalistek, które przechadzają się po centrach handlowych w poszukiwaniu tzw. sponsorów. Za dobre ciuchy, komórki, kosmetyki i kasę zrobią wszystko. Trafiła do nich Ala i z subtelnej, normalnej dziewczyny, stała się wymalowaną lalą popadającą w coraz gorsze tarapaty.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 44 (643) z dnia 6 Listopada 2009r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »