tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Opoczno

 Z gościną wizytą

 

W środę, 12 grudnia przedstawiciele SK PCK w ZSS nr 3 odwiedzili wychowanków Rodzinnego Domu Dziecka w Mroczkowie Gościnnym

Pomysłodawczynią spotkania była opiekunka SK PCK, Ewa Cholewka. Reprezentanci szkoły odwiedzili siedmioro wychowanków Rodzinnego Domu Dziecka, którzy z początku trochę nieśmiali, już po kilku wspólnie spędzonych chwilach szybko zaprzyjaźnili się z młodzieżą. Po zapoznaniu się wszystkich dzieci, zaproszono je do wspólnej zabawy. Dzieciaki nie tylko chętnie brały udział, ale także świetnie się bawiły podczas gier w kolory i kalambury.
Razem z członkami PCK wychowanków placówki odwiedził także mikołaj, który dla każdego dziecka przygotował prezent w formie maskotki, przyborów papierniczych i czegoś słodkiego. Pod koniec odwiedzin uczniowie przekazali wychowankom gry planszowe, ubrania, obuwie, pościel oraz darowiznę pieniężną od uczniów kl. IIb gimnazjum. Wszystkie te dary zostały zebrane przez społeczność uczniowską z „trójki”.
Podczas tej krótkiej wizyty między młodzieżą nawiązała się nić przyjaźni, dlatego jak podkreśla opiekunka grupy Ewa Cholewka „bardzo chętnie i z największą przyjemnością tam powrócimy”.
W spotkaniu w imieniu uczniów ZSS nr 3 uczestniczyli: Karolina Bednarczyk z IIb, Cezary Konecki z IIIb, Monika Rydz i Anna Walaszczyk z Ic.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 3 (706) z dnia 21 Stycznia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »