tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Opoczno

 Jak ferie to tylko z TICO

 

Na brak zajęć podczas tegorocznych ferii nie mogą narzekać kursanci i członkowie Studia Tańca TICO.
W przygotowanej na ferie specjalnej ofercie pod nazwą Zimowe Warsztaty Taneczne TICO w pierwszym tygodniu laby odbywa się szereg zajęć z różnych technik tanecznych oraz treningi wytrzymałościowe, prowadzone pod okiem doświadczonych terenów i nauczycieli tańca.
Na rozpoczęcie ferii zajęcia z tańców standardowych poprowadzili mistrzowie Polski w tanecznym show Paweł Sobieszek i Anna Bocian. Przez cały poniedziałek młodzi i najmłodsi uczestnicy ferii z TICO poznawali tajniki walców angielskiego i wiedeńskiego oraz tanga.
Wtorek upłynął na szlifowaniu poznanych dzień wcześniej kroków oraz na zajęciach ogólnorozwojowych nakierowanych na poprawienie wytrzymałości.
Cała środa poświęcona była współczesnym technikom tanecznym. Mistrzyni świata Agnieszka Karyś od samego rana do zmroku prowadziła zajęcia z młodymi opocznianami, żądnymi tanecznej wiedzy. Natomiast w piątek, 21 stycznia, wszystkich uczestników ferii z TICO zajęć czeka nie lada gratka, bowiem kilkugodzinny trening z tańców latynoamerykańskich poprowadzi Piotr Kiszka, aktualny mistrz Polski w salsie.
Warto dodać, że Zimowe Warsztaty Taneczne TICO odbywają się niezależnie od planowych treningów i zajęć. Dzięki temu zajęcia wszystkich grup trenujących w TICO odbywają się normalnie zgodnie z całorocznym planem.
Program każdego dnia jest tak ułożony, aby osoby, przychodzące na zajęcia taneczne rano pozostawały w klubie pod opieką instruktorów do godzin wieczornych. W przerwach pomiędzy treningami organizowane są projekcie filmowe oraz gry i zabawy. Organizatorzy ferii z TICO pomyśleli również o zapewnieniu obiadów dla uczestników zajęć. Dzięki temu dzieci i młodzież pozostają pod opieką instruktorów praktycznie przez cały dzień, odciążając tym samym rodziców od obowiązku zorganizowania swoim pociechom czasu wolnego.
Ferie z TICO to tylko jeden z nowych pomysłów na spędzenie wolnego czasu na nauce tańca. Nowością jest również wprowadzona od ubiegłego tygodnia oferta nowej sekcji tanecznej „Latino solo dla Pań”. Są to zajęcia stworzone specjalnie dla kobiet, niezależnie od wieku. Gorące rytmy muzyki latynoamerykańskiej sprawią, że nogi same porwą do tańca! Panie będą skorygować postawę, usprawnić całe ciało, uwolnić się od kompleksów i nieśmiałości, a ich ruchy nabiorą wdzięku i seksapilu. W programie: salsa, cza–cza, samba, rumba, jive oraz mambo.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 3 (706) z dnia 21 Stycznia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »