tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Opoczno

 Pierwsze w tym roku

 

Członkowie opoczyńskiego stowarzyszenia „Pokolenia” spotkali się 17 stycznia po raz pierwszy w tym roku z zarządem stowarzyszenia, który przedstawił założenia i plan działań na bieżący rok, wśród których znalazło się m.in. jak najbardziej aktywne włączenie się w życie społeczne miasta i powiatu oraz współpraca z samorządami. W tym celu członkowie „Pokoleń” pragną jak najczęściej spotykać się z radnymi, burmistrzami i wójtami. Pierwszym krokiem w tym kierunku było robocze spotkanie z burmistrzem Opoczna, na którym omówiono kierunki współdziałania.
W bieżącym roku zarząd i członkowie stowarzyszenia nie będą zajmować się tylko i wyłącznie pracą dla dobra społeczeństwa. Zadbają również o swoje przyjemności. Już wkrótce męska część zaprosi swoje koleżanki na spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Zaplanowano też spotkanie integracyjne 10 września w stanicy harcerskiej oraz wycieczkę do Zakopanego na zaproszenie tamtejszego oddziału.
Jak nas poinformował Kazimierz Bugaj, szef opoczyńskiego oddziało stowarzyszenia, powstaje nowe koło Emerytów i Rencistów Kolejarzy (osiedle kolejowe), które tworzy Bernard Węgliński.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 3 (706) z dnia 21 Stycznia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »