tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Opoczno

 Uroczysty Modrzew

 

Wzorem lat ubiegłych w Szkole Podstawowej w Modrzewiu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przygotowali ją uczniowie klas 0–III wraz ze swoimi wychowawcami. Na spotkanie zorganizowane w sobotę, 15 stycznia licznie przybyli zaproszeni goście, których powitała dyrektorka placówki Anna Domagalska. Dzieci w pięknych strojach bardzo przeżywały swój występ przed tak licznie zgromadzoną publicznością.
W tym roku babcie i dziadkowie mieli okazję zobaczyć współczesną wersję bajki pt. „Kopciuszek” oraz montaż słowno–muzyczny, a w nim wiersze i piosenki. Występy zostały nagrodzone brawami. W dalszej części uroczystości wnuki złożyły życzenia i wręczyły swoim dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty. Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. Wnuczęta bardzo cieszyły się widząc najbliższe osoby w murach swojej szkoły.
Poprzez organizowanie takich uroczystości dzieci mają okazję odwzajemnić się dziadkom za ich dobroć, miłość i wyrozumiałość. Zwieńczeniem akademii był słodki poczęstunek dla szanownych babć i dziadków. Na sali cały czas panowała atmosfera ciepła, radości i wzruszenia.
Gorące słowa podziękowania należą się też rodzicom , którzy nie tylko dowieźli honorowych gości na uroczystość, ale okazali dużą pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy.
Na zakończanie uroczystości babcie i dziadkowie mogli uczestniczyć we wspólnej zabawie ze swoimi wnukami. To był naprawdę wyjątkowy dzień pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków okazały nam jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 3 (706) z dnia 21 Stycznia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »