tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Opoczno

 Wybrali miss choinek

 

„Najpiękniejsza choinka” to tytuł gminnego konkursu rozstrzygniętego 13 stycznia w Szkole Podstawowej w Kraśnicy, a zorganizowanego i przeprowadzonego przez Mirosławę Kołodziejczyk – nauczycielkę tej szkoły

Konkurs odbył się w dniach od 10 do 20 grudnia i adresowany był do uczniów klas 0–VI z terenu gminy Opoczno. Nadesłano 34 choinki z sześciu szkół. Były one wykonane z przeróżnych materiałów: bibuły, szyszek, drewna, makaronu, chrupek czekoladowych, makówek, pieczonych ciastek oraz innych produktów.
Jury, choć jego skład był obszerny miało duży problem z wyborem prac do nagród. Wytwory oceniane były przez nauczycieli i uczniów ze szkoły w Kraśnicy oraz rodziców i proboszcza, którzy w tym czasie uczestniczyli w uroczystości wigilijnej odbywającej się w Szkole Podstawowej w Kraśnicy. Przyznano nagrody w dwóch kategoriach, klasy 0–III i IV–VI. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i maskotki, a dzieci które zajęły pierwsze trzy miejsca lub wyróżnienia otrzymały bogate upominki.
Na zakończenie dyrektorka szkoły Alicja Ziółkowska pogratulowała wszystkim uczestnikom konkursu i ich opiekunom oraz zaprosiła do udziału w przyszłym roku. W imieniu swoim oraz organizatora podziękowała także sponsorowi nagród, który pozostał anonimowy, a bez którego to przedsięwzięcie nie mogłoby się odbyć.
Oto lista nagrodzonych:
Klasy 0–III: I. miejsce Martyna Pietras kl. III, SP w Bielowicach i Filip Pawlik kl. I SP w Kraśnicy, II. miejsce Mikołaj Zieliński kl. I ZS w Bukowcu Opoczyńskim, Martyna Wawrzeńczak kl. III SP w Modrzewiu, III. Emilia Pecyna kl. 0 SP w Libiszowie, Jakub Fiderek kl. II SP w Kraśnicy.
Klasy IV–VI: I. miejsce: Piotr Książek kl. VI SP w Libiszowie, Bartłomiej Wójcik kl. VI SP w Modrzewiu, II. miejsce: Anna Waszkiewicz kl. VI ZS w Mroczkowie Gościnnym, Weronika Gąbińska kl. IV SP w Kraśnicy, III. Zuzanna Łakomska kl. VI SP w Modrzewiu, Kinga Zięba kl IV SP w Kraśnicy.
Wyróżnienia: Jakub Fiderek kl. I SP w Kraśnicy, Wiktoria Garnys kl. I SP w Bielowicach, Mikołaj Puchała kl. I SP w Kraśnicy, Oliwia Nita oddział 0 SP w Libiszowie, Otylia Galicka kl. I ZS w Bukowcu Opoczyńskim, Michał Białas kl. III SP w Modrzewiu.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 3 (706) z dnia 21 Stycznia 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »