tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 Umowa na pompy i kolektory podpisana

 
Zmiana wykonawcy gminnej inwestycji

Nastąpiła zmiana wykonawcy pierwszego etapu inwestycji pn. Instalacja pomp ciepła i kolektorów słonecznych na budynkach użyteczności publicznej w gminie Drzewica. Przetarg wygrała pierwotnie firma ?Lebart? z Białej Podlaskiej, która zaoferowała cenę 818.514,09 zł. Nie ona jednak będzie realizować zadanie.
Gmina unieważniła wybór, ponieważ uznała za zasadne jedno z zastrzeżeń wniesionych przez inną firmę biorącą udział w postępowaniu przetargowym ? ?Ekoinstal? ze Skierniewic. Zastrzeżenie dotyczyło uprawnień budowlanych kierownika robót konstrukcyjno?budowlanych zwycięzcy. W efekcie UGiM dokonał ponownej oceny ofert i wyłonił nowego wykonawcę.
Został nim ?Ekoinstal?, którego zadaniem będzie montaż instalacji solarnych do podgrzewania ciepłej wody w budynkach Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica i Miejsko?Gminnego Klubu Sportowego ?Gerlach? oraz remont instalacji centralnego ogrzewania wraz z montażem pompy ciepła w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Radzicach Dużych. Wartość inwestycji została ustalona na 920.161,33 zł.
Umowa między gminą a ?Ekoinstalem? została podpisana w piątek, 11 maja. Firma już szykuje się do przejęcia placu budowy. Termin wykonania upływa 28 września.
Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007?2013, osi 3 ?Jakość życia na obszarach wiejskich i różnicowanie gospodarki wiejskiej?, działania 321 ?Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej?.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 20 (775) z dnia 18 Maja 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »