tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 Juniorzy rozpoczynają kwalifikacje

 
Kajakarstwo górskie

W najbliższy weekend, 18?20 maja młodzieżowcy i juniorzy Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica wezmą udział w 64. Międzynarodowych Tatrzańskich Slalomach połączonych z Memoriałem Ondreja Cibaka. Nasza młodzież wystartuje na Słowacji pod opieką trenera Włodzimierza Dębowskiego.
Impreza w Liptowskim Mikulaszu rozpoczyna cykl kwalifikacji do reprezentacji Polski juniorów na 2012 rok. Druga część eliminacji zostanie rozegrana tydzień później (26?27 maja) w ramach Pucharu Prezydenta Krakowa.
Młodzież będzie walczyć o zakwalifikowanie się do grupy objętej przygotowaniami do regat międzynarodowych. Główną imprezą sezonu są mistrzostwa świata juniorów w amerykańskim Wausau (11?15 lipca) oraz mistrzostwa Europy juniorów w Solkan w Słowenii (6?9 września).
Zawodnicy będą rywalizować jedynie w swoim gronie. Za zdobycie poszczególnych miejsc otrzymają punkty według punktacji olimpijskiej: 1. miejsce ? 9 pkt, 2. miejsce ? 7 pkt, 3. miejsce ? 6 pkt, (?) 8. miejsce ? 1 pkt. Osada z większą liczbą punktów uzyska wyższe miejsce w rankingu. W każdej konkurencji powołania do reprezentacji mogą otrzymać maksymalnie po trzy osady w każdej konkurencji.
Reprezentanci Polski wezmą udział w mistrzostwach świata. By utrzymać się w kadrze, muszą tam awansować do finałowej dziesiątki. Jeśli taka sytuacja nie będzie mieć miejsca, nastąpi weryfikacja składu podczas mistrzostw Polski seniorów w Nowym Sączu (11?12 sierpnia).
Zawodnikom LKK Drzewica życzymy uzyskania kwalifikacji kadrowych.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 20 (775) z dnia 18 Maja 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »