tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Zawalczą?

 

Od 14 do 16 czerwca w Ośrodkach Szkolenia Policji w Sieradzu trwały wojewódzkie eliminacje XVIII Edycji Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji ?Patrol Roku 2011?. W zawodach udział bierze 50 funkcjonariuszy reprezentujących wszystkie komendy powiatowe i miejskie policji woj. łódzkiego oraz oddziały prewencji policji w Łodzi. Rywalizacja między dwuosobowymi patrolami rozgrywana jest w sześciu konkurencjach: test wiedzy policyjnej, interwencja policyjna, pierwsza pomoc przedmedyczna, test obezwładniania, pokonywanie toru przeszkód i strzelanie sytuacyjne. Dwie najwyżej sklasyfikowane pary patrolowe wezmą udział w finale ogólnopolskim zawodów, które odbędą się 14 ? 16 września w Szkole Policji w Słupsku.
Opoczyńską KPP w Sieradzu reprezentować będą dwaj sierżanci: Sławomir Pomykała i Tomasz Wijata, wyłonieni we wcześniejszych eliminacjach powiatowych. Dla sierż. Pomykały będzie to pierwszy start w zawodach, sierż. Wijata pojedzie po raz drugi.
15 czerwca rozpoczną się konkurencje w zawodach ?Dzielnicowego Roku?, zorganizowane przez wydział prewencji KWP w Łodzi. O ten tytuł walczyć będzie 24 funkcjonariuszy, a wśród nich reprezentant KPP w Opocznie, st. sierż. Piotr Laskowski, dla którego jest to już kolejna próba.
O tym, czy nasi policjanci zakwalifikują się do ścisłego finału poinformujemy za tydzień.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 24 (727) z dnia 17 Czerwca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »