tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 

Pożary:
* 6 czerwca: * w Opocznie na ul. Granicznej jeden zastęp PSP gasił śmieci w kontenerze * w Żarnowie jeden zastęp PSP i jeden OSP gasiły około 5 arów trawy * również w Żarnowie jeden zastęp PSP i jeden OSP gasiły palący się samochód osobowy i zabezpieczały miejsce zdarzenia * w Opocznie na ul. Granicznej jeden zastęp PSP gasił śmieci w kontenerze.
9 czerwca w Ogonowicach dwa zastępy PSP i trzy OSP gasiły palącą się stodołę.
11 czerwca: * w Opocznie na ul. Granicznej jeden zastęp PSP gasił śmieci w kontenerze * w Opocznie na ul. Kolejowej dwa zastępy PSP gasiły garaż.
12 czerwca w Sielcu (gm. Opoczno), jeden zastęp OSP gasił ok. 0,2 ha poszycia leśnego.

Miejscowe zagrożenia:
6 czerwca: * w Dęborzeczce (gm. Poświętne) jeden zastęp PSP i jeden OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego i usuwały jego skutki * w Paradyżu dwa zastępy OSP neutralizowały plamę substancji ropopochodnej * Kozeninie (gm. Sławno) dwa zastępy PSP i jeden OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego, pomagały przy wydobywaniu osób poszkodowanych z samochodów, zabezpieczały lądowisko dla śmigłowca i usuwały skutki zdarzenia * w Parczowie (gm. Białaczów) jeden zastęp PSP usuwał gniazdo pszczół * w Opocznie na ul. Piwnej jeden zastęp PSP usuwał gniazdo pszczół z gałęzi drzewa * również w Klewie (gm. Żarnów) jeden zastęp OSP usuwał gniazdo os * w Solcu (gm Paradyż) dwa zastępy PSP i jeden OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego, udzielały pomocy poszkodowanym i usuwały skutki zdarzenia.
7 czerwca: * w Opocznie na ul. Kuligowskiej jeden zastęp PSP usuwał z altany gniazdo os * podobne działania w Opocznie na ul. Wałowej prowadził jeden zastęp PSP.
8 czerwca w Różannej trzy zastępy PSP pomagały w usuwaniu skutków przewrócenia się samochodu ciężarowego.
11 czerwca w Opocznie na ul. Partyzantów jeden zastęp PSP neutralizował plamę substancji ropopochodnej.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 24 (727) z dnia 17 Czerwca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »