tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Sport

 Sztafety na bieżni

 
W czwartek, 5 maja na boisku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 rozegrano mistrzostwa powiatu w biegach rozstawnych ?Vena Sport Festiwal? szkół podstawowych i gimnazjalnych

W kategorii szkół podstawowych wystartowały drużyny ze szkół w Drzewicy, Domasznie, Wójcinie, Żarnowie i Opocznie (SP nr 2). Zdecydowanie najlepsze okazały się drzewiczanki, które wygrały wszystkie konkurencje.

Wyniki

Najlepsze trzy sztafety w poszczególnych biegach
4x100 m dziewcząt
1. SP w Drzewicy ? 1,01,04 (skład: Weronika Stobieniecka, Emilia Pomykała, Patrycja Krzyżanowska, Patrycja Wiśniewska)
2. SP w Wójcinie ? 1,02,81
3. SP w Domasznie ? 1,04,22
4x100 m chłopców
1. SP w Drzewicy ? 54,54 (skład: Karol Balasiński, Dominik Jedynak, Krzysztof Zych, Mateusz Kucharczyk)
2. SP w Domasznie ? 1,00,29
3. SP w Wójcinie ? 1,01,40
Sztafeta szwedzka dziewcząt
1. SP w Drzewicy ? 3,03,23 (skład: Klaudia Raczyńska, Dominika Gąsieniec, Nikola Piekarska i Katarzyna Smolarska)
2. SP w Żarnowie ? 3,05,11
Sztafeta szwedzka chłopców
1. SP w Drzewicy ? 2,45,11 (skład: Konrad Gwóźdź, Jacek Wojtarek, Adam Kopczyński, Jakub Szymański)
2. SP nr 2 ? 2,45,39
3. SP w Żarnowie ? 2,46,37
W zawodach szkół gimnazjalnych do rywalizacji przystąpiły reprezentacje gimnazjów z Drzewicy, Paradyża, Prymusowej Woli, Żarnowa, Mniszkowa i Gimnazjum Prywatne.

Wyniki
4x100 m dziewcząt
1. Gimnazjum w Mniszkowie ? 56,46 (skład: Joanna Wiączek, Sonia Verde, Wioleta Szymczyk i Jagoda Nojek)
2. Gimnazjum w Drzewicy ? 1,00,95 (skład: Magdalena Błaszczyk, Sylwia Fornalczyk, Aneta Białas, Małgorzata Stępień)
3. Gimnazjum w Paradyżu ? 1,01,89 (skład: Agata Pęczkowska, Martyna Rzeźnik, Agnieszka Kostrzewa, Małgorzata Gierczak)
4x100 m chłopców
1. Gimnazjum w Mniszkowie ? 48,64 (skład: Michał Leszczyński, Jakub Grzywacz, Patryk Nojek i Konrad Majchrzak)
2. Gimnazjum w Paradyżu ? 50,80 (skład: Wojciech Bernas, Michał Molin, Marcin Gębicki, Bartosz Sędkowski)
3. Gimnazjum w Drzewicy ? 51,89 (skład: Artur Nowak, Karol Kołodziejczyk, Konrad Sobolewski i Karol Ciesielski)
Sztafeta szwedzka dziewcząt
1. Gimnazjum w Mniszkowie ? 2,41,03 (skład: Ewelina Biegała, Anna Abratkiewicz, Olga Wujek i Klaudia Kuśmierska)
2. Gimnazjum w Prymusowej Woli ? 2,53,35 (skład: Monika Jakubowska, Ola Skowrońska, Agata Ziółkowska i Wiktoria Karkocha)
3. Gimnazjum w Drzewicy ? 2,56,22 (skład: Patrycja Oracz, Magdalena Niemirska, Agata Domagała, Eliza Noga)
Sztafeta szwedzka chłopców
1. Gimnazjum w Drzewicy ? 2,15,70 (skład: Jacek Białek, Filip Woźniak, Tomasz Sendejewicz i Dominik Wójcik)
2. Gimnazjum Prywatne ? 2,18,70 (skład: Paweł Kowalczyk, Wiktor Sadzikowski, Adrian Bartyzel i Sławomir Kuc)
3. Gimnazjum w Prymusowej Woli ? 2,20,23 (skład: Paweł Filipczak, Maciej Kucharski, Damian Skowroński i Dominik Filipczak)
Mistrzostwa województwa odbędą się 23 maja w Łodzi. Wystartują w nich po trzy najlepsze szkoły z mistrzostw powiatu (PSZS w Opocznie przypomina o konieczności imiennego zgłoszenia każdej ze szkół do 16 maja na adres ŁSZS).

Rywalizacja była bardzo emocjonująca


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 19 (722) z dnia 13 Maja 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »