Cenny remis z Kleszczowem

IV liga

Znakomite widowisko stworzyli liderzy rozgrywek na boisku w Kleszczowie. Pojedynek pomiędzy Omegą a Woyem zakończył się remisem, a po dwa gole dla swoich zespołów zdobyli najlepsi strzelcy rozgrywek ? Hubert Górski i Marcin Mirecki.
Słaby mecz rozegrali piłkarze z Paradyża, którzy podejmowali zespół WKS?u Wieluń, zajmujący miejsce w dolnej części tabeli. Goście w 15 minucie spotkania zdobyli gola z rzutu karnego i obronili wynik do ostatniego gwizdka arbitra. Paradyżanie nie zdołali strzelić gola, grając w liczebnej przewadze od 50 minuty.

Wyniki
Omega Kleszczów ? Woy Bukowiec Opoczyński 2:2
Obie bramki dla Woya zdobył Marcin Mirecki.
Woy zagrał w składzie: Tomasz Kaczor, Michał Bańczyk, Bartłomiej Idzikowski (13 Krzysztof Ciszewski), Stanisław Starus, Rafał Różycki, Sebastian Jura (69 Daniel Gąska), Jacek Pieprzyk, Damian Nowicki, Łukasz Pierzyński, Mariusz Rachubiński (46 Krzysztof Wierzba), Marcin Mirecki. Trener Ryszard Pomykała.
Woy już w pierwszej akcji mógł zdobyć gola, ale Marcinowi Mireckiemu uciekła piłka. W 45 minucie superstrzelec Omegi Hubert Górski pokonał bramkarza Woya. Po przerwie Bukowiec po strzale Krzysztofa Wierzby mógł wyrównać, ale Damian Nowicki dobijając piłkę był na pozycji spalonej i sędzia gola nie uznał. Dobra gra gości przyniosła skutek w 80 minucie, kiedy to upragnioną wyrównującą bramkę zdobył Mirecki. Po ośmiu minutach Woy cieszył się z prowadzenia po drugim celnym trafieniu Marcina. Gospodarze grali jednak do ostatniego gwizdka i w 92 minucie gola na 2:2 zdobył Hubert Górski.