tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Zatrudnię do grodzeń upraw leśnych. Mroczków ...
czytaj dalej »

UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Opoczno

 Ognisko dla dzieci

 

We wtorek, 28 maja z okazji Dnia dziecka zarząd opoczyńskiego oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci zorganizował ognisko, które odbyło się w leśniczówce w Januszewicach. Organizacją imprezy zajęła się prezes TPD, Helena Stasiak. Na ognisko zaproszono dzieci z opoczyńskich szkół podstawowych ZSS nr 1, 2 i 3 oraz wychowanków Świetlicy Środowiskowej "Pinokio". W sumie w spotkaniu uczestniczyło około 125 dzieciaków, ich opiekunowie oraz członkowie zarządu. Biwakowiczów odwiedził także wicedyrektor ZSP nr 1, Piotr Ziuziakowski.
Oprócz ogniska i kiełbasek dla dzieci przygotowano także inne atrakcje, realizacja których za sprawą kapryśnej pogody była nieco utrudniona. Przygotowano konkursy i zabawy. Dzieciom towarzyszyłpodleśniczy, Damian Grzegorski, który nie tylko rozpalił ognisko, ale także przeprowadził prelekcję m.in. o zagrożeniach i prawidłowym zachowaniu w lesie. Pan Damian opowiedział uczestnikom o drzewach i zwierzętach żyjących w opoczyńskich lasach. Wszyscy słuchali z dużym zainteresowaniem.
Pomimo kapryśnej pogody ognisko było udane. Dzieci były zadowolone. Zarząd TPD i uczestnicy serdecznie dziękują wszystkim, którzy zechcieli pomóc w organizacji imprezy. Jak podkreślają bez ich wsparcia, byłoby to trudne.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 23 (830) z dnia 7 Czerwca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »