tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Sprzedam pszenżyto, tel. 500 176 ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Opoczno

 Biblioteka wspiera matki

 
Miejska Biblioteka Publiczna realizuje projekt "Aktywna mama", skierowany do kobiet, które chcą powrócić na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dziecka


Dwutygodniowy cykl zajęć z zakresu komunikacji i doradztwa zawodowego oraz warsztaty wizażu dla 12 mieszkanek powiatu opoczyńskiego w wieku od 25 do 40 lat ? takie wsparcie dla młodych matek, które chcą powrócić na rynek pracy po urodzeniu dziecka, przygotowała Miejska Biblioteka Publiczna w ramach projektu "Aktywna mama". Do udziału w zajęciach można się zgłaszać do 8 czerwca (telefonicznie, tel. 44 755 30 73 lub 44 755 68 87), decyduje kolejność zgłoszeń.
Projekt ma na celu ułatwienie młodym matkom wyjścia na rynek pracy po przerwie związanej z macierzyństwem. Pomóc mają w tym zaplanowane zajęcia: 10?godzinne warsztaty dotyczące komunikacji interpersonalnej z pedagogiem z Poradni Psychologiczno?Pedagogicznej, 6?godzinne wykłady doradcy zawodowego z PUP oraz pokazy makijażu, manicure, stylizacji fryzur i ubioru (10 godzin). Uczestnictwo w zajęciach ma wesprzeć kobiety w poruszaniu się na rynku pracy, w przygotowaniu niezbędnych dokumentów aplikacyjnych oraz w nabywaniu umiejętności zaprezentowania się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zajęcia odbywać się będą od 12 do 28 czerwca, w środy, czwartki i piątki (od godz. 16.00).
Zajęcia są efektem udziału placówki w projekcie "Praca. Enter. Biblioteka jako miejsce informacji o ryku pracy", realizowanego przez Fundację Inicjatyw Społeczno?Ekonomicznych w ramach Programu Rozwoju Bibliotek Polsko?Amerykańskiej Fundacji Wolności. Biblioteka pozyskała na jego realizacje grant w wysokości 2 tys. zł.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 23 (830) z dnia 7 Czerwca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »