tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 


Pożary:
23 stycznia: * w Mroczkowie Gościnnym doszło do pożaru dwóch budynków gospodarczych (stodoła i obora). Działania pięciu zastępów z PSP i OSP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ugaszeniu palących się budynków oraz rozbiórce konstrukcji spalonej szopy i nadpalonych elementów stodoły * w Błogiem Rządowym (gm. Mniszków) cztery zastępy strażaków z PSP i OSP usuwały skutki pożaru w budynku mieszkalnym.
27 stycznia w Libiszowie (gm. Opoczno) trzy zastępy PSP i OSP gasiły palący się autobus MPK. W wyniku pożaru całkowitemu spaleniu uległo wnętrze autobusu a także osprzęt w komorze silnika (patrz foto).

Miejscowe zagrożenia:
24 stycznia w Opocznie na ul. Biernackiego dwa zastępy strażaków z PSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego i udzieliły poszkodowanej pierwszej pomocy przedmedycznej.
28 stycznia: * w Gawronach (gm. Sławno) cztery zastępy strażaków z PSP i OSP zabezpieczały miejscy wypadku drogowego. Przy pomocy sprzętu technicznego strażacy wykonali dojście do osób rannych w wypadku, pomagali w wydobyciu poszkodowanych oraz przekazaniu ich zespołom pogotowia ratunkowego. Po zakończeniu działań ratunkowych strażacy usunęli skutki wypadku z drogi wojewódzkiej W?713 * w Opocznie na ul. Skłodowskiej?Curie jeden zastęp PSP przy pomocy podnośnika hydraulicznego pomagał policji w dostaniu się do jednego z mieszkań. W lokalu znaleziono ciało mężczyzny, którego zgon stwierdził lekarz.
29 stycznia w Opocznie na ul. Kossaka strażacy z dwóch zastępów PSP usuwali z jezdni plamę substancji ropopochodnej.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 5 (760) z dnia 3 Lutego 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »