tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Dar serca

 
111 osób oddało w sumie ponad 50 litrów krwi


Takiej akcji w opoczyńskiej komendzie policji jeszcz enie było. Komendant powiatowy policji, Janusz Myga oraz koledzy, głównie z drzewickiego komisariatu, zwrócili się z apelem o krew dla sierż. Łukasza Trawińskiego, czekającego na przeszczep w warszawskim Instytucie Kardiologii. Dane jeszcze spływają, a to za sprawą policjantów z innych komend, ale już wiadomo, że akcja spotkała się ze znacznie większym odzewem, niż przypuszczali jej inicjatorzy. Zebrano od 111 dawców ponad 50 litrów krwi.
Opoczyńscy policjanci są przekonani, że to nie koniec. Do komendy docierają informacje, że krew jeszcze jest oddawana, nie tylko przez funkcjonariuszy policji.
Już teraz, za naszym pośrednictwem, komendant Janusz Myga, w imieniu wszystkich policjantów i co oczywiste w imieniu samego Łukasza Trawińskiego i jego najbliższych, składa serdeczne podziękowania wszystkom tym, którzy zechcieli pomóc.
Akcja jeszcze trwa. Krew można oddać w dowolnym punkcie z zaznaczeniem, że jest ona przeznaczona dla Łukasza Trawińskiego.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 5 (760) z dnia 3 Lutego 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »