tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Zaadoptuj psa

 


Kilka miesięcy temu Ciapa pojawił się na opoczyńskich ulicach. Jest młodym, dużym psem. Z powodu wzrostu budził wśród niektórych ludzi strach, były próby "pozbycia się" tego bezdomnego zwierzaka. Na szczęście nic się nie stało, a pies obecnie przebywa w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Różannie.
Ciapa jest bardzo spokojnym i łagodnym psem. W stosunku do ludzi jest nieufny i raczej schodzi każdemu z drogi. Nie wykazuje agresji. Potrzebuje trochę czasu, by odzyskać pewność siebie. Ze względu na jego charakter może nie poradzić sobie w schronisku. Jest bardzo przerażony pobytem w nowym miejscu. Pilnie szukamy dla niego odpowiedzialnego domu.
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt: 691 751 544 lub tpz.opoczno@gmai.com Więcej zwierząt do adopcji na stronie: www.tpz-opoczno.blogspot.com

Apelujemy o dokładne przemyślenie decyzji o adopcji zwierzaka ? zwłaszcza szczeniaka. Dając psu dom, a później oddając go na powrót do schroniska robimy mu ogromną krzywdę.

Uwaga!
Zwierzę nie jest rzeczą. Adopcja ma na celu znalezienie psu domu i opieki. Warunkiem adopcji jest podpisanie zobowiązania adopcyjnego.
Nie wydajemy psów na łańcuch.

TPZ Opoczno


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 12 (819) z dnia 22 Marca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »