tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Aktualności

 Bez telewizji analogowej

 
17 czerwca zostanie wyłączony sygnał analogowy TV

19 marca to pierwszy termin wyłączenia analogowego sygnału w naszym regionie. Proces ten w naszym województwie zakończy się 17 czerwca, choć większość mieszkańców nie będzie miała dostępu do telewizji analogowej już 20 maja. Różne terminy wyłączeń wynikają z czasu zakończenia działania poszczególnych nadajników. Nasz region znajduje się w zasięgu urządzeń w Łodzi, Koninie, Mikstacie, Wręczycy Wielkiej, Przysuchy i Raszyna.
Dla abonentów telewizji kablowych lub satelitarnych nic się nie zmienia. Osoby, które maja telewizory starego typu, nie musza ich zmieniać. Wystarczy kupić dekoder, który podłączony do odbiornika umożliwi normalne oglądanie telewizji. Koszt zakupu tego urządzenia to około 100 złotych. Przed zakupem dekodera warto się jednak upewnić czy będzie on działał z naszym telewizorem. Do bardzo starych modeli raczej nie będzie możliwości podłączenia dekodera.
Wyłączanie telewizji analogowej w całym kraju potrwa do 23 lipca. W efekcie odbiorcy uzyskają bogatszą ofertę programów lepszej jakości.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 12 (819) z dnia 22 Marca 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »