tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedam drewno opałowe i kominkowe tel ...
czytaj dalej »

UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Opoczno

 Spotkanie PiS

 
W niedzielę, 21 kwietnia w sali widowiskowej MDK, gościł prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław KaczyńskiTłumy opocznian na spotkaniu PiS


Spotkanie przyciągnęło tłumy opocznian, a sala widowiskowa pękała w szwach. Zanim jednak sam szef PiS?u pojawił się na scenie, zebranych powitał Robert Telus, który korzystając z okazji przedstawił obecnych na spotkaniu parlamentarzystów ? posła do parlamentu europejskiejskiego, Janusza Wojciechowskiego, posła Marcina Witko oraz senatora Grzegorza Wojciechowskiego. W spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciel władz lokalnych i sąsiednich gmina, a także reprezentanci Tomaszowa Mazowieckiego, Piotrkowa Trybunalskiego, Rawy Mazowieckiej.
Wystąpienie posła Roberta Telusa zdominowały tematy związane z dopłatami rolniczymi. Zachęcał także do składania podpisów w sprawie poparcia renowacji opoczyńskiego zalewu, który zdaniem posła ma szanse być wizytówką miasta. Mówił także o sprzedaży na terenie miasta terenów inwestycyjnych, na których do tej pory nic nie powstało. Podkreślił, że dużą szansą na walkę z bezrobociem będzie powstający Przystanek Opoczno?Południe. Na temat rolnictwa mówił także europoseł, Janusz Wojciechowski, który m.in. krytykował nierówne traktowanie polskich rolników w porównaniu do innych unijnych krajów. Na scenie pojawił się Antoni Macierewicz, który mówił na temat rolnictwa i złych negocjacji, prowadzonych przez rząd z UE.
Jako kolejny na scenie wystąpił prezes PiS, Jarosław Kaczyński, który mówił, że przyjechał do Opoczna, bo chce powiedzieć, że dla obecnego sposobu rządów jest alternatywa i nadzieja na zmianę. W swoim wystąpieniu prezes mówił m.in. o bezrobociu, służbie zdrowia, funduszach emerytalnych a także o finansach publicznych.
Na zakończenie spotkania prezes odpowiadał na pytania mieszkańców, jednak nie zadawane bezpośrednio, ale odczytywane przez R. Telusa.


Nal   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 17 (824) z dnia 26 Kwietnia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »