tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedam duże mieszkanie w Opocznie - 608 570 ...
czytaj dalej »

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. zatrudni ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Partnerska kampania

 
Powiatowy inspektor sanitarny w informuje, że realizowana jest polska edycja kampanii ?Partnerstwo dla prewencji?, której celem jest wzmocnienie bezpieczeństwa i zdrowia w pracy

Cele strategiczne kampanii, prowadzonej w latach 2012?2013 to upowszechnianie wiedzy o tym, że pracownicy i kadra kierownicza muszą ze sobą współpracować w celu zapobiegania ryzyku zawodowemu z przyczyn etycznych, praktycznych, prawnych i ekonomicznych.
Przedsiębiorcy, którzy swoim działaniem poprawiają warunki pracy w zakładach pracy, mają możliwość udziału w Europejskim Konkursie Dobrych Praktyk. Europejska Agencja Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy (EU?OSHA) zaprasza do składania wniosków w ramach kolejnej edycji Europejskiego Konkursu Dobrych Praktyk w dziedzinie BHP. W edycji przypadającej na lata 2012?2013 ? nagrody zostaną przyznane przedsiębiorstwom lub organizacjom, które wykażą się silnym przywództwem w zarządzaniu oraz aktywnym udziałem pracowników w obszarze zapobiegania ryzyku. Konkurs odbywa się w dwóch etapach. Najpierw zgłoszenia przechodzą przez proces selekcji na szczeblu krajowym a następnie są przekazywane do europejskiego jury, które wybiera zwycięzców.
http://www.healthy-workplaces.eu/pl/hw2012


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 31 (786) z dnia 3 Sierpnia 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »