tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Sport

 Medale wytańczone na Ursynowie

 
Taniec sportowySolistki Klubu Sportowego AsterW sobotę, 28 września odbyły się Mistrzostwa Ursynowa, które były jednocześnie ostatnimi eliminacjami Mistrzostw Polski. Przyjechało bardzo wielu tancerzy z całej Polski, zwłaszcza w kategoriach młodzików i juniorów młodszych. W tych kategoriach finały zaczynały się od 1/8, a to oznacza, że uczestniczyło w nich minimum 25 zawodników. Tancerze Klubu Sportowego Aster walczyli dzielnie i jak zawsze wrócili z medalami.
Złoto zdobyły: * formacja juniorów dance show * miniformacje młodzików dance show i hip-hop * Iga Lewandowska i Patrycja Nowak ? duety młodzików hip-hip, dance show i fantasy * Angelika Zysiak ? dance show juniorów.
Srebro wywalczyły: * Klaudia Będerz i Malwina Górka ? duet młodzików fantasy * Justyna Wojciechowska ? dance show i fantasy juniorów.
Brąz przypadł w udziale: * Patrycji Nowak ? dance show młodzików * Nadii Witoń ? fantasy młodzików * Katarzynie Ogłuszce ? dance show i fantasy młodzieżowców.
Dużym osiągnięciem było również uplasowanie się naszych tancerek w finałach innych kategorii.
Wyniki prezentują się następująco: * Patrycja Nowak ? 4. miejsce w fantasy i disco dance, 5. w hip?hopie i disco dance freestyle?u młodzików * Nadia Rokita ? 5. w fantasy młodzików * Weronika Sobańska ? 5. w fantasy juniorów * Justyna Wlaźniak ? 5. w dance show juniorów * Weronika Skorupa ? 7. w hip?hopie juniorów młodszych.
Wszyscy zainteresowani zajęciami KS Aster mogą zdobyć więcej informacji na stronie internetowej www.asterklub.pl.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 40 (847) z dnia 4 Października 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »