tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Medale wytańczone na Ursynowie

 
Taniec sportowySolistki Klubu Sportowego AsterW sobotę, 28 września odbyły się Mistrzostwa Ursynowa, które były jednocześnie ostatnimi eliminacjami Mistrzostw Polski. Przyjechało bardzo wielu tancerzy z całej Polski, zwłaszcza w kategoriach młodzików i juniorów młodszych. W tych kategoriach finały zaczynały się od 1/8, a to oznacza, że uczestniczyło w nich minimum 25 zawodników. Tancerze Klubu Sportowego Aster walczyli dzielnie i jak zawsze wrócili z medalami.
Złoto zdobyły: * formacja juniorów dance show * miniformacje młodzików dance show i hip-hop * Iga Lewandowska i Patrycja Nowak ? duety młodzików hip-hip, dance show i fantasy * Angelika Zysiak ? dance show juniorów.
Srebro wywalczyły: * Klaudia Będerz i Malwina Górka ? duet młodzików fantasy * Justyna Wojciechowska ? dance show i fantasy juniorów.
Brąz przypadł w udziale: * Patrycji Nowak ? dance show młodzików * Nadii Witoń ? fantasy młodzików * Katarzynie Ogłuszce ? dance show i fantasy młodzieżowców.
Dużym osiągnięciem było również uplasowanie się naszych tancerek w finałach innych kategorii.
Wyniki prezentują się następująco: * Patrycja Nowak ? 4. miejsce w fantasy i disco dance, 5. w hip?hopie i disco dance freestyle?u młodzików * Nadia Rokita ? 5. w fantasy młodzików * Weronika Sobańska ? 5. w fantasy juniorów * Justyna Wlaźniak ? 5. w dance show juniorów * Weronika Skorupa ? 7. w hip?hopie juniorów młodszych.
Wszyscy zainteresowani zajęciami KS Aster mogą zdobyć więcej informacji na stronie internetowej www.asterklub.pl.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 40 (847) z dnia 4 Października 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »