tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Sport

 Wizyta kolarskiego mistrza

 Jak widać, dzieci były zachwycone wizytą mistrzaW poniedziałek, 30 września w oddziale przedszkolnym ZS w Mroczkowie Gościnnym gościł Marek Galiński ? olimpijczyk, wielokrotny medalista zawodów krajowych i międzynarodowych w kolarstwie, trener polskich i rosyjskich kolarzy oraz nauczyciel Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Żywcu. Dzieciaki były zachwycone.
Mistrz kolarstwa opowiedział przedszkolakom o początkach swojej kariery sportowej i o najważniejszych imprezach sportowych, w których brał udział. Wyjaśniał, jak trenował, zdradzając tajniki sukcesu sportowego. Udzielał też cennych wskazówek i zachęcał do uprawiania kolarstwa oraz uczestnictwa w wyścigach. Pokazał dzieciom swój rower, omawiając szczegółowo jego budowę. Największą radość maluchom sprawiła możliwość przymierzenia zdobytych przez kolarza medali oraz obejrzenie imiennych nominacji olimpijskich z Pekinu i Londynu. Dzieciaki, które najwyraźniej złapały bakcyla, już marzą o podobnych sukcesach sportowych.
Gość, który nie przyszedł na spotkanie z pustymi rękami, podarował przedszkolakom breloki i koszulki z autografem Mai Włoszczowskiej, swojej podopiecznej. Dzieci oraz ich wychowawczyni, Anatolia Skalska, wdzięczni sportowcowi za poświęcony czas, życzyli mu kolejnych sukcesów na niwie szkoleniowej.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 40 (847) z dnia 4 Października 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »