tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Żagielfinanse oferuje:
Pożyczki BANKOWE ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Kultura

 Konkurs fotograficzny

 


Młodzieżowy Dom Kultury Dom Harcerza im. prof. A. Kamińskiego w Krakowie zaprasza do udziału w konkursie ?Świat poezji Jerzego Harasymowicza w obiektywie?. Celem konkursu jest popularyzowanie sztuki fotograficznej jako środka komunikacji kulturowej, pokazanie piękna twórczości Jerzego Harasymowicza w obiektywie oraz uwrażliwienie młodzieży na poezję i piękno otaczającego świata.
Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz placówek wychowania pozaszkolnego w wieku 10?25 lat.
Uczestnik może przesłać maksymalnie 10 autorskich prac wykonanych analogowo lub cyfrowo, w technice czarno?białej lub kolorowej. Minimalny format odbitek lub wydruków (wyłącznie na papierze fotograficznym) nie może być mniejszy niż 18x24 cm. Przy ocenie fotografii jury będzie brało pod uwagę sposób ujęcia tematu, kompozycję kadru, staranność i technikę wykonania pracy.
Prace wraz ze zgłoszeniem uczestnika zawierającym imię i nazwisko autora oraz adres i telefon szkoły należy dostarczyć do 24 kwietnia br. Szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie internetowej www.kuratorium.lodz.pl


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 13 (768) z dnia 30 Marca 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »