tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Kandydat z Opoczna

 
Robert Knap z Opoczna kandyduje do Łódzkiej Wojewódzkiej Rady Działalności Pożytku Publicznego


W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o kandydaturze Dominika Niemiskiego z Drzewicy do Łódzkiej Wojewódzkiej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Jak się okazuje, do tego społecznego ciała doradczego kandyduje również Robert Knap z Opoczna.
Od 18 lat Robert Knap jest rehabilitantem fundacji "Uśmiech dziecka to nasz cel". Pracuje również jako nauczyciel wf. w klasach integracyjnych ZSS nr 2. Od wielu lat z wielkim zaangażowaniem, sercem i pasją pomaga chorym dzieciom odnajdywać nadzieję i pokonywać trudne chwile. Motywuje rodziny i osoby chore do wspólnego działania oraz spełniania marzeń, które są kołem ratunkowym w przeżywaniu choroby.
Jest twórcą i organizatorem zabaw integracyjnych (dziesięć edycji mikołajkowych imprez "Jesteśmy razem" oraz sportowych "Inny nie znaczy gorszy"). Znane są mu programy pomocowe dla osób niepełnosprawnych a także sportowe dla dzieci i młodzieży. We wszystkim, co robi, oddaje całego siebie. "Działać może ten, kto ma marzenia" ? to motto jego pracy w społecznym działaniu.
O wybór do Łódzkiej Wojewódzkiej Rady Działalności Pożytku Publicznego drugiej kadencji stara się 31 kandydatów. Głosowanie na kandydatów rozpoczęło się 24 września i potrwa do 23 października. Karty do głosowania i wszelkie niezbędne informacje można pobrać ze strony www.ngo.lodzkie.pl. Organizacje pozarządowe z naszego regionu mogą oddawać głosy na maksymalnie 5 osób.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 40 (847) z dnia 4 Października 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »