tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ pracownika z doświadczeniem do montażu ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Aktualności

 Zaadoptuj psa

 


Molly to malutka, śliczna sunia. Jest młoda, ale dorosła. Wzrostem przypomina jamnika, ma półdługą sierść. Została znaleziona pod jednym z opoczyńskich supermarketów. Była w ciąży i bardzo wychudzona. Obecnie suczka jest w schronisku, gdzie się oszczeniła. Czeka na nowy dom.
Molly jest wyjatkowo łagodna i przyjacielska. Przylepa w stosunku do ludzi. Z tęsknoty za nimi potrafi nawet wspinać się na kraty. Głośno upomina się o zainteresowanie. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary Molly idealnie nadaje się do mieszkania w bloku. Będzie wspaniałym towarzyszem dla każdego kochającego zwierzaki człowieka. Za dobroć odwdzięczy się bezgraniczną miłością i oddaniem.
Suczka jest zaszczepiona przeciw wściekliźnie. Przed adopcją zostanie poddana sterylizacji. Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt: 600 609 978 (po 15.00) lub tpz.opoczno@gmail.com Więcej zwierząt do adopcji na stronie: www.tpz-opoczno.blogspot.com
Apelujemy o dokładne przemyślenie decyzji o adopcji zwierzaka ? zwłaszcza szczeniaka. Dając psu dom, a później oddając go na powrót do schroniska robimy mu ogromną krzywdę.

Uwaga!
Zwierzę nie jest rzeczą. Adopcja ma na celu znalezienie psu domu i opieki. Warunkiem adopcji jest podpisanie zobowiązania adopcyjnego. Nie wydajemy psów na łańcuch.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 23 (830) z dnia 7 Czerwca 2013r.
W dziale Aktualności dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »