tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Wykonam prace remontowe, malowanie, ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Aktualności

 Zaadoptuj psa

 


Kama to szorstkowłosa sunia. Do schroniska trafiła z ulicy wraz z jednym ze swoich szczeniaków. Jest mała ? nie sięga nawet do połowy łydki. Na razie suczka jest nieco wystraszona schroniskowym gwarem. Powoli i przyjacielsko podchodzi do ludzi machając ogonkiem. Oczy ma przepełnione nadzieją i tęsknotą za bezpieczeństwem i ciepłem. Kama jest łagodnym i spokojnym pieskiem. Dobrze będzie się czuła w jako pies do mieszkania. Ładnie chodzi na smyczy. Jest także zaszczepiona. Przed adopcją zostanie wysterylizowana.
Puszek to kudłaty, sympatyczny piesek średniej wielkości (poniżej kolana). Do schroniska trafił kilka dni temu z powodu poważnej choroby dotychczasowego właściciela. Piesek jest dorosły, ale najlepsze lata dopiero przed nim. Ma dłuższą, zadbaną sierść wymagającą regularnej pielęgnacji i przepiękne brązowe oczka. Jest rudy z białymi plamkami. Uwielbia ludzkie towarzystwo i garnie się do każdego. Nie ma w nim nawet odrobiny agresji. Przepada za pieszczotami i wciąż się ich domaga. Idealny towarzysz dla samotnych lub przyjaciel dla rodziny z dziećmi.
Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt: 600 609 978 lub tpz.opoczno@gmail.com
Zapraszamy do obejrzenia innych psów znajdujących się pod naszą opieką www.tpz-opoczno.blogspot.com
Uwaga. Zwierzę nie jest rzeczą. Adopcja ma na celu znalezienie psu domu i opieki. Warunkiem adopcji jest podpisanie zobowiązania adopcyjnego.Znaleziono psa
Kilka dni temu w lesie przy stosie drewna został znaleziony młody pies. Prawdopodobnie został tam pozostawiony, bo nie odchodził od tego miejsca jakby czekał na właściciela. Piesek jest młody (ma ok. roku), jest średniej wielkości (do kolana), kudłaty, czarny z białymi wypustkami na końcach łap (na białym czarne kropki). Ma lśniącą, zadbaną sierść. Nie jest też wychudzony. Nie miał obroży. Początkowo był wystraszony, ale bardzo szybko zaufał ludziom ? cieszy się na widok wolontariuszy, zaprasza do zabawy, jest wesoły i przyjacielski. Obecnie przebywa w lecznicy dla zwierząt. Otrzymał imię Blacky.
Apelujemy do wszystkich, którzy wiedzą czyj to pies ? prosimy o informacje. Gwarantujemy anonimowość.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 46 (801) z dnia 16 Listopada 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »