tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Kultura

 Wielu chętnych na ozdoby

 
Już tradycyjnie Warsztaty Terapii Zajęciowej w Opocznie zorganizowały kiermasz ozdób bożonarodzeniowych

Doroczny kiermasz ma już stałych sympatyków, którzy z niecierpliwością czekają na kolejną okazję, żeby kupić świąteczne ozdoby. Prace wykonane przez instruktorów i uczestników warsztatów po wyjątkowo atrakcyjnych cenach można było kupić w poniedziałek, 6 grudnia w MDK.
Wszystkie świąteczne ozdoby cieszyły się dużym powodzeniem i rozchodziły jak świeże bułeczki. Jedni zainteresowani byli choinkami – tymi z naturalnych elementów bądź glinianymi, inni wiankami. Były także przepiękne świąteczne drzewka, niepowtarzalne kartki świąteczne wykonane różnymi technikami, np. kartki haftowane, gliniane aniołki, bombki styropianowe ozdobione wstążką, kulki z szyszek.
Kiermasz ma swoich stałych klientów, ale pojawiali się także nowi, którzy byli zachwyceni ozdobami bożonarodzeniowymi przygotowanymi przez uczestników warsztatów. Ze sprzedanych prac udało się uzbierać 1.066 zł. Dochód zostanie przeznaczony na integrację społeczną, czyli na wyjazdy krajoznawcze oraz uroczystości integracyjne z innymi placówkami.
W okresie świąt Bożego Narodzenia ludzie chcą dekorować swoje domy, bo to pomaga, aby w tym zabieganym okresie zatrzymać się i wyciszyć na chwilkę przy cieszących oczy drobiazgach. I być może dlatego kiermasze świąteczne cieszą się od wielu lat dużym zainteresowaniem.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 49 (700) z dnia 10 Grudnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »