tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Ubiegają się o awans

 
W czwartek, 22 sierpnia w siedzibie Urzędu Gminy i Miasta zostanie przeprowadzony egzamin dla nauczycieli ubiegających się o awans na stopień nauczyciela mianowanego


Do egzaminu przystąpi trzech nauczycieli kontraktowych, którzy złożyli wniosek wraz z wymaganą dokumentacją o wszczęcie postępowania egzaminacyjnego na stopień nauczyciela mianowanego. W tym gronie znajdują się: pedagog szkolny w Gimnazjum im. Jana Pawła II, nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Brzustowcu oraz nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Domasznie.
Nauczyciele zaprezentują własny dorobek zawodowy przed powołaną przez burmistrza komisją egzaminacyjną. Komisja składa się z przedstawiciela organu prowadzącego szkołę (przewodniczącego komisji), przedstawiciela organu sprawującego nadzór pedagogiczny, dyrektora szkoły oraz dwojga ekspertów (dla każdej komisji), posiadających stosowne kwalifikacje. Przedstawicielem gminy ? organu prowadzącego szkoły ? będzie Alina Szymańska, przewodnicząca Komisji Oświaty, Zdrowia, Kultury Fizycznej i Opieki Społecznej Rady Gminy i Miasta.
O wynikach egzaminu poinformujemy.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 34 (841) z dnia 23 Sierpnia 2013r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »