tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ pracownika z doświadczeniem do montażu ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drogach

 


Piją i jeżdżą!
* 12 lipca, o godz. 0.25 w Opocznie na ul. Staromiejskiej policjanci z wydziału prewencji zatrzymali 26?letniego Sławomira G., kierującego audi A4. Badanie ujawniło obecność 1,68 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
* Tego samego dnia, o godz. 9.00 w Opocznie na ul. 17 Stycznia policjanci zatrzymali 28?letniego Roberta J., kierujacego VW golfem. Mimo wczesnej pory dnia mężczyzna wydmuchał 0,69 promila alkoholu.
* 14 lipca, o godz. 18.00 w Kłopotowie (gm. Paradyż) policjanci wykluczyli z ruchu drogowego 59?letniego Mirosława G. Rowerzysta jechał w stanie nietrzeźwym ? wydmuchał 0,69 promila alkoholu.
* Kolejny nietrzeźwy ptaszek wpadł w ręce policji 15 lipca, o godz. 7.40 w Brzustowcu (gm. Drzewica). Funkcjonariusze z drogówki zatrzymali 52?letniego Marka S., kierującego toyotą yaris. Mężczyzna wydmuchał 1,13 promila alkoholu.
* Tego samego dnia, o godz. 19.25 w Budkowie (gm. Żarnów) zatrzymany został kierujący mercedesem 25?letni Sebastian S., mieszkaniec gm. Busko Zdrój. Jego powrót do domu trochę się odwlecze. Trochę czasu musi minąć, zanim organizm usunie 1,85 promila alkoholu?

Trzynastka!
Jak tu nie wierzyć w przesądy, szczególnie gdy w piątek, 13 lipca przytrafia się coś takiego. Tu chyba musiały namieszać złe moce, bo przecież nie można całkowitą winą za zły stan techniczny pojazdu obwiniać tylko kierowcy, prawda?
O godz. 6.00 w Opocznie, na ul. 17 Stycznia doszło do kolizji spowodowanej oderwanym kołem opla vectry, kierowanej przez 24?letniego Grzegorza Z. W kolizji ucierpiał VW golf, należący do innego 24?latka. Sprawcę ukarano mandatem.

Nie ustąpili
* 10 lipca, o godz. 14.15 w Opocznie na ul. Kwiatowej 41?letni Arkadiusz S., kierujący mercedesem, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z audi, kierowanym przez mieszkankę Bełchatowa. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.
* 12 lipca o godz. 13.00 w Radoni (gm. Mniszków) kierujący mazdą 60?latek nie ustępując pierwszeństwa przejazdu doprowadził do kolizji z motocyklem kierowanym przez 35?latka. Sprawca został ukarany mandatem.
* 16 lipca, o godz. 13.00 w Opocznie na ul. Piotrkowskiej 41?letnia Małgorzata D., kierująca VW passatem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącej ścieżką rowerową 42?letniej kobiecie. Na skutek kolizji rowerzystka upadła na samochód, a następnie na ziemię. Najwyraźniej dolegliwości bólowe nasiliły się po jakimś czasie i poszkodowana musiała korzystać z pomocy medycznej, po otrzymaniu której poinformowała o godz. 17.20 policję o zdarzeniu drogowym.

Cofaj, cofaj?
16 lipca, o godz. 15.40 w Opocznie na ul. Kołomurnej 42?letnia kobieta, kierująca toyotą corollą nie zachowała należytej ostrożności podczas cofania i uderzyła w znak drogowy.

Oddalił się
17 lipca, o godz. 21.20 w Opocznie, na ul. Kopernika nieznany kierujący żółtym motorowerem najechał na tył fiata seicento, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 29 (784) z dnia 20 Lipca 2012r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »