tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

Sprzedam drewno opałowe i kominkowe 511 542 ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 


Pożary:
9 lipca w Opocznie na ulicy Kopernika jeden zastęp PSP gasił trawę na nieużytkach.
10 lipca: * w Opocznie na ulicy Przemysłowej jeden zastęp PSP gasił trawę na pow. okolo 0,1 ha * w Ostrowiu (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP i dwa OSP gasiły poszycie leśne na pow. około 0,1 ha * w Krasiku (gm. Paradyż) dwa zastępy PSP i OSP gasiły transformator na słupie oraz trawę wokół słupa.
11 lipca: * w Opocznie na ulicy Przemysłowej jeden zastęp PSP gasił trawę na nieużytkach * w Przyłęku (gm. Paradyż) jeden zastęp OSP gasił trawę na pow. około 3 arów.
12 lipca: * w Daleszewicach (gm. Paradyż) dwa zastępy z PSP i OSP gasiły śmieci na dzikim wysypisku * w Domasznie (gm. Drzewica) podobne działania prowadziły dwa zastępy OSP * w Przyłęku (gm. Paradyż) jeden zastęp OSP gasił śmieci na dzikim wysypisku.
13 lipca w Daleszewicach (gm. Paradyż) trzy zastępy z OSP i PSP gasiły poszycie leśne na pow. około 0,4 ha.
14 lipca: * w Skroninie (gm. Białaczów) trzy zastępy z PSP i OSP gasiły poszycie leśne na pow. około 0,6 ha * w Daleszewicach (gm. Paradyż) trzy zastępy OSP gasiły poszycie leśne na powierzchni ok. 0,4 ha * w Domasznie (gm. Drzewica) dwa zastępy z OSP gasiły śmieci na wysypisku * w Anielinie (gm. Poświętne) trzy zastępy OSP gasiły trawę na powierzchni ok. 3 arów.
15 lipca: * w Irenowie (gm. Paradyż) dwa zastępy PSP gasiły poszycie na powierzchni ok. 0,3 ha.

Miejscowe zagrożenia:
9 lipca: * w Opocznie na ulicy Piotrkowskiej strażacy z dwóch zastępów PSP zabezpieczali miejsce kolizji drogowej i usuwali jej skutki * w Idzikowicach (gm. Drzewica) strażacy z dwóch zastępów PSP i OSP zabezpieczali miejsce, w którym na terenie zakładu doszło do porażenia mężczyzny prądem elektrycznym * w Petrykozach (gm. Białaczów) prawdopodobnie w wyniku wyładowania atmosferycznego doszło do uszkodzenia dachu na budynku mieszkalnym. Strażacy z dwóch zastępów PSP usuwali obluzowane pustaki oraz zabezpieczali uszkodzony dach.
10 lipca: w Zakościelu (gm. Drzewica) dwa zastępy PSP i OSP zabezpieczały lądowisko śmigłowca lotniczego pogotowia ratunkowego.
12 lipca: * w Radoni (gm. Mniszków) trzy zastępy PSP i OSP zabezpieczały miejsce zdarzenia, neutralizowały substancję ropopochodną rozlaną na jezdni i usuwały inne skutki zdarzenia * w Wygnanowie (gm. Opoczno) trzy zastępy z PSP i OSP usuwały nadłamane konary drzew.
14 lipca w Mariance (gm. Mniszków) strażacy trzech zastępów PSP i OSP usuwali nadłamane konary drzew.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 29 (784) z dnia 20 Lipca 2012r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »