tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »

Usługi Parkieciarskie Mateusz Pręcikowski ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drogach

 

Piją i jeżdżą!
* 21 lutego, kilkanaście minut po godz. 16.00, w Woli Załężnej (gmina Opoczno) nietrzeźwy kierowca passata spowodował kolizję drogową. 34?letni Ireneusz M. doprowadził do zderzenia z bmw kierowanym przez 34?latkę. W chwili zdarzenia miał 0,98 promila alkoholu w organizmie.
* Kompletnie pijany był kierowca astry zatrzymany 22 lutego w Brudzewicach (gmina Poświętne). 33?letni Hubert B. jechał drogą krajową nr 48. Badanie wykazało, że miał w organizmie aż 3,92 promila alkoholu. Co więcej ? do 2020 obowiązuje go sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Chłopiec potrącony przez autobus
Do groźnego wypadku z udziałem dziecka doszło 20 lutego, około godz. 13.00, w Kolonii Popławy (gmina Paradyż). 57?letni kierowca autobusu szkolnego potrącił 7?latka, który chwilę wcześniej wysiadł z tego pojazdu. Chłopiec prawdopodobnie wszedł za autobus, kierowca zaś w tej chwili cofał, manewrując podczas włączania się do ruchu. Okoliczności wypadku nie są jasne, bada je policja. Wiadomo, że kierowca był trzeźwy. Dziecko z poważnymi obrażeniami wewnętrznymi zostało przetransportowane lotniczym pogotowiem ratunkowym do szpitala w Łodzi.

Nie ustąpiła
Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną wypadku, do którego doszło 20 lutego w Opocznie. Około godz. 15.20 na skrzyżowaniu ulic Kolbegra i Waryńskiego, kierująca audi A4 37?letnia Mirosława F. wyjeżdżając z ul. Waryńskiego nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu ul. Kolberga 35?letniemu kierowcy passata. Mężczyzna z urazem kręgosłupa trafił do szpitala.

Podczas wyprzedzania
21 lutego, kilka minut po godz. 8.00, na ul. Mickiewicza w Opocznie kierujący nissanem 29?letni Dariusz B. podczas wyprzedzania uderzył w forda kierowanego przez 58?latkę. Dostał mandat.

Najechała dziewczynie na stopę
Do nietypowego zdarzenia doszło 20 lutego, około godz. 15.00, na parkingu przy ul. Piotrkowskiej w Opocznie. Nieznana kobieta kierująca renaultem sceniciem najechała na stopę 17?latki i prawdopodobnie nawet tego nie zauważyła, bo odjechała z miejsca zdarzenia.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (919) z dnia 27 Lutego 2015r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »