tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 

Pożary
16 lutego w Dużym Potoku (gm. Mniszków) jeden zastęp PSP oraz trzy OSP zabezpieczały miejsce i gasiły pożar szopy przy stodole,
17 lutego w Drzewicy na ul. Kolejowej strażacy z OSP gasili pożar traw na nieużytkach.
19 lutego: * w Opocznie na ul. Partyzantów trzy zastępy PSP zostały zadysponowane do budynku, w którym wyczuwalny był zapach gazu. Strażacy przewietrzyli klatki schodowe oraz piwnice, wykonali pomiary. Zdarzenie wywołane było wymianą kuchenki gazowej w jednym z mieszkań * w Buczku (gm. Poświętne) dwa zastęyp PSP i dwa OSP gasiły sadze w kominie. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wygasili piec c.o., strącili sadze przewietrzyli kotłownię oraz wykonali pomiary.
20 lutego: * w Radzicach Dużych (gm. Drzewica) strażacy z OSP gasili trawy na nieużytkach * w Grębenicach (gm. Żarnów) podobne działania prowadzili strażacy również z OSP.
21 lutego: * w Miedznej Murowanej (gm. Żarnów) jeden zastę OSP gasił trawy * w Żarnowie na ul. 17 Stycznia po jednym zastępie z OSP i PSP brało udział w gaszeniu sadzy w kominie * w Drzewicy jeden zastęp OSP gasił trawy na nieużytkach.
22 lutego również w Drzewicy jeden zastęp OSP gasił trawy na pow. około 3 arów.

Miejscowe zagrożenia:
20 lutego: * w Popławach Kolonii (gm. Paradyż) dwa zastępy z PSP i OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego, zabezpieczały lądowanie śmigłowca oraz usuwały skutki zdarzenia * w Opocznie na ul. Waryńskiego jeden zastęp PSP zabezpieczał miejsce wypadku drogowego i usuwał jego skutki.
21 lutego: * w Woli Załężnej (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP zabezpieczał miejsce kolizji drogowej i usuwał jej skutki * w Strzelcach (gm. Mniszków) strażacy z czterech zastępów brali udział w wydobyciu człowieka ze studni, który znajdował się na głębokości około 1,5 od krawędzi studni głową do dołu. Po wydobyciu lekarz stwierdził zgon 67?letniego mężczyzny.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 8 (919) z dnia 27 Lutego 2015r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »