tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG - lek. med. Agnieszka Grabińska. ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Opoczno

 Rozbudowują Kuligowską

 
Jeszcze w tym roku mieszkańcy ulicy Kuligowskiej będą mogli cieszyć się z rozbudowanej drogi. Budowana jest także droga na ulicy Kolejowej

Niedawno rozpoczęła się rozbudowa ul. Kuligowskiej – dł. 1057,59 m z odwodnieniem (od skrzyżowania z ul. Działkową do ul. Ogrodowej) i budowa ul. Kolejowej, ze skrzyżowaniem ul. Towarowej z ul. Kolejową, dł. 369,20 m w Opocznie.
Zakres robót na ulicy Kuligowskiej obejmuje wymianę nawierzchni jezdni, chodników oraz zjazdów z kostki brukowej betonowej, kanalizację deszczową, usunięcie kolizji w branży telekomunikacyjnej, wykonanie zasilania elektrycznego przepompowań wód opadowych oraz usunięcie kolizji.
Budowa ul. Kolejowej ze skrzyżowaniem ul. Towarowej z ul. Kolejową obejmie następujący zakres prac: jezdnię bitumiczną, chodniki i zjazdy kostki brukowej betonowej. Odwodnienie powierzchniowe oraz przykanaliki i studnia, ścieki korytkowe na odcinku 17 m, ściek skarpowy 22,0 m usunięcie kolizji w branży elektronicznej oraz założenie rur ochronnych na kablach teletechnicznych.
Wykonawcę inwestycji wyłoniono w drodze przetargu, który miasto ogłosiło w ubiegłym roku. Ofertę z najniższą ceną złożyła warszawska firma Strabag, z którą została podpisana umowa 19 listopada ub. roku. Firma podjęła się wykonania zadania za 4.073.125,62 zł brutto. Miasto za prace zapłaci w trzech równych ratach, a resztę po zakończeniu inwestycji. Termin wykonania wszystkich prac na tych odcinkach to 31 października.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 21 (672) z dnia 28 Maja 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »