tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Opoczno

 Opoczyńscy Superpiechurzy Świętokrzyscy

 
Czworo przedstawicieli TKKF ?Ceemka? Idzikowice ze statuetkami ?Superpiechura Świętokrzyskiego 2011?Ze statuetkami i certyfikatami ? od lewej: Andrzej Nowak, Mirosław Grabski, Alicja Grabska, Marek SokółW świąteczny piątek, 11 listopada po zakończeniu XV Rajdu Niepodległości w ośrodku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sielpi odbyła się uroczysta gala wręczenia statuetek ?Superpiechura Świętokrzyskiego 2011?.
Od pięciu lat tytuł ?Superpiechura? przyznawany jest przez honorową kapitułę osobom, które w danym roku przewędrują minimum 290 km podczas siedmiu z wyznaczonych regulaminem maratonów i supermaratonów na 50 i 100 km na szlakach ziemi świętokrzyskiej i opoczyńskiej.
Wśród 10 kobiet i 42 mężczyzn uhonorowanych statuetkami za 2011 rok znaleźli się reprezentanci ogniska TKKF Idzikowice ? Alicja i Mirosław Grabscy, Andrzej Nowak i Marek Sokół. Warto podkreślić, że Andrzej Nowak zdobył tytuł we wszystkich pięciu edycjach Superpiechura Świętokrzyskiego. Pozostali otrzymali statuetki po raz drugi.
Dodajmy, że oprócz regulaminowych imprez nasi piechurzy uczestniczyli w wielu innych ogólnopolskich maratonach, pokonując od 400 do 500 km każdy.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 46 (749) z dnia 18 Listopada 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »