tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Lekkoatletyczne medale ZSPryw.

 

W poniedziałek, 18 października na stadionie AZS–u Łódź zostały rozegrane mistrzostwa województwa w lidze lekkoatletycznej szkół ponadgimnazjalnych, w których wystartowali mistrzowie poszczególnych powiatów. Powiat opoczyński, zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców reprezentował Zespół Szkół Prywatnych.
Nasze dziewczęta – na skutek kontuzji i chorób – przystąpiły do rywalizacji w bardzo okrojonym, 10–osobowym składzie (w zawodach można wystawić 15 osób, punktuje 10 i sztafeta). Pomimo tego spisały się wyśmienicie zostając wicemistrzyniami województwa. Pierwsze miejsce zdobyło XXV LO z Łodzi.
Srebrny medal wywalczyły: Ilona Snopek, Inga Wszelaka, Paulina Ogórek, Sylwia Wysok, Alicja Leśniewska, Katarzyna Budzik, Justyna Szulc, Izabela Kępska, Katarzyna Jakubczyk i Klaudia Korpas.
Chłopcy z ZSPryw. także wystąpili osłabieni, w dodatku podczas rywalizacji na 400 m poważnej kontuzji doznał Adrian Bęben. Jednak i oni stanęli na podium zdobywając 3. miejsce w województwie z niewielką stratą do najlepszych. Zwyciężyli chłopcy z LO w Aleksandrowie Łódzkim.
W naszej drużynie wystąpili: Damian Stępniewski, Mateusz Cieślak, Daniel Potakowski, Piotr Strąk, Kacper Adamczyk, Adrian Bęben, Mateusz Pietrzyk, Mateusz Olczyk, Bartosz Sulgostowski, Daniel Wlazło, Bartłomiej Kałuża, Mariusz Flejterski, Patryk Belica, Paweł Markowicz.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 43 (694) z dnia 29 Października 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »