tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Kain i Abel po opoczyńsku

 

To nie opowieść biblijna, lecz tragiczna historia, do jakiej doszło 2 listopada, w Opocznie w bloku przy ul. Piotrkowskiej.
W południe Komenda Powiatowa Policji została powiadomiona o znalezieniu zwłok mężczyzny w jednym z mieszkań. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że denatem jest 56-letni mężczyzna, który zajmował mieszkanie wspólnie ze swym o dwa lata młodszym bratem.
Jak dotychczas ustalono bracia raczyli się wspólnie winem. W pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do sprzeczki, która przekształciła się tragedię: obaj nawzajem sięgnęli po noże. Młodszy został raniony w szyję, ale - jak się później okazało, była to rana niegroźna dla jego życia. W odwecie uderzył swego brata nożem w klatkę piersiową. Rana okazała się śmiertelna, co potwierdziła przeprowadzona sekcja. Młodszy z braci został zatrzymany do wytrzeźwienia i wyjaśnienia. Przyznał się do ugodzenia brata nożem. W środę, 4 listopada, prokurator postawił mu zarzut dokonania zabóstwa i złożył wniosek do sądu o jego aresztowanie. Decyzja w tej sprawie zapadnie 5 listopada.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 44 (643) z dnia 6 Listopada 2009r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »