tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Kupię działkę budowlaną lub rolno budowlana w ...
czytaj dalej »

UROLOG SPEC. Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG* ...
czytaj dalej »

WSZYWKI (esperal), tel. ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Dominacja Ogonowic

 
Mistrzostwa wiejskich szkół podstawowych w lekkiej atletyce



Rywalizacja była bardzo zacięta


25 maja na boisku wielofunkcyjnym przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 odbyły się mistrzostwa wiejskich szkół podstawowych w lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców. Zawody rozegrano w ramach Gminnych Igrzysk Szkół Wiejskich organizowanych przez Radę Miejsko?Gminną LZS.
W mistrzostwach udział wzięły reprezentacje szkół podstawowych z : Bielowic, Mroczkowa, Sielca, Ogonowic, Januszewic, Modrzewia, Kraśnicy i Libiszowa. Jeden zawodnik mógł startować w dwóch konkurencjach.

Wyniki poszczególnych konkurencji

Indywidualnie

Bieg na 60 m

Dziewczęta
1. Katarzyna Baran ? Ogonowice
2. Emilia Białek ? Sielec
3. Jolanta Korzeniowska ? Modrzew
4. Monika Popecka ? Bielowice
5. Wiktoria Wesołowska ? Ogonowice
6. Magda Stępniak ? Libiszów

Chłopcy
1. Adrian Sroka ? Sielec
2. Bartłomiej Walasik ? Januszewice
3. Witold Wójcik ? Bielowice
4. Paweł Jakubczyk ? Libiszów
5. Patryk Wijata ? Ogonowice
6. Wojciech Wiktorowicz ? Ogonowice

***
Skok w dal

Dziewczęta
1. Emilia Białek ? Sielec
2. Katarzyna Baran ? Ogonowice
3. Monika Popecka ? Bielowice
4. Wiktoria Wesołowska ? Ogonowice
5. Natalia Jędrasik ? Libiszów
6. Kinga Madej ? Januszewice

Chłopcy
1. Patryk Wijata ? Ogonowice
2. Adrian Sroka ? Sielec
3. Witold Wójcik ? Bielowice
4. Adam Chmal ? Modrzew
5. Bartek Wiktorowicz ? Ogonowice
6. Ignacy Sionek ? Bielowice

***
Bieg na 800 m dziewcząt
1. Natalia Białek ? Sielec
2. Weronika Prochowska ? Ogonowice
3. Izabela Kołodziejczyk ? Januszewice
4. Natalia Jędrasik ? Libiszów
5. Paulina Maruszewska ? Bielowice
6. Karolina Kopera ? Sielec

***
Bieg na 1000 m chłopców
1. Bartek Walasik ? Januszewice
2. Adrian Wdowiak ? Januszewice
3. Emil Stępień ? Libiszów
4. Jakub Grzegorek ? Libiszów
5. Mateusz Bolek ? Sielec
6. Paweł Wiktorowicz ? Ogonowice

Na podstawie osiągnięć indywidualnych uczniów danej szkoły obliczono klasyfikację drużynową, która przedstawia się następująco:

Dziewczęta
1. Ogonowice ? 20 pkt
2. Sielec ? 16 pkt
3. Libiszów ? 12 pkt
4. Bielowice ? 10 pkt
5. Januszewice ? 8 pkt
6. Modrzew ? 6 pkt
7. Mroczków ? 5 pkt
8. Kraśnica ? 4 pkt

Chłopcy
1. Ogonowice ? 20 pkt
2. Januszewice ? 16 pkt
3. Libiszów ? 12 pkt
4. Sielec ? 10 pkt
5. Bielowice ? 8 pkt
6. Modrzew ? 6 pkt
7. Kraśnica ? 5 pkt
8. Mroczków ? 4 pkt

Zawody sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego. Sędzią głównym mistrzostw był Rafał Iwański.
Organizatorzy dziękują dyrektorowi Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Markowi Zielińskiemu za udostępnienie obiektu.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 22 (725) z dnia 3 Czerwca 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »