tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 


Pożary:
7 listopada w Żarnowie, jeden zastęp OSP gasił śmieci w śmietniku.
11 listopada w Budkowie (gm. Żarnów) dwa zastępy OSP gasiły palące się opony ciągnikowe.
13 listopada w Strzyżowie (gm. Drzewica) jeden zastęp PSP i trzy OSP gasiły palącą się stodołę.

Miejscowe zagrożenia:
7 listopada w Opocznie na ul. Piotrkowskiej jeden zastęp PSP neutralizował rozlaną substancję ropopochodną.
8 listopada: * w Białaczowie na ul. Polnej jeden zastęp PSP usuwał odrosty drzew oraz poprawiał umocowanie konstrukcji nowego bocianiego gniazda * w Opocznie na al. Sportowej jeden zastęp PSP zabezpieczał lądowanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
9 listopada: * w Brzustowcu, gm. Drzewica, jeden zastęp PSP i jeden OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego i usuwały jego skutki * w Soczówkach (gm. Żarnów) jeden zastęp PSP i dwa OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego oraz usuwały jego skutki.
10 listopada: * w Honoratowie (gm. Paradyż) dwa zastępy OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego i usuwały jego skutki * w Nadolu gm. Żarnów jeden zastęp OSP usuwał z jezdni i linii energetycznej powalone drzewo.
11 listopada: * w Opocznie na ul. Inowłodzkiej dwa zastępy PSP i jeden OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego, ułatwiły dostęp do osoby poszkodowanej oraz usuwały skutki wypadku * w Opocznie na pl. Kościuszki jeden zastęp PSP pomagał policjantom w wejściu do mieszkania.
13 listopada: * w Bukowcu Opoczyńskim (gm. Opoczno) jeden zastęp PSP zabezpieczał miejsce kolizji drogowej oraz usuwał jej skutki * w Drzewicy jeden zastęp PSP i jeden OSP zabezpieczały miejsce wpadnięcia samochodu do wody, pomagały w jego wydobyciu * w Wójcinie (gm. Paradyż) jeden zastęp OSP i jeden PSP zabezpieczały miejsce kolizji i usuwały jej skutki.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 46 (749) z dnia 18 Listopada 2011r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »