tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
Sprzedam drewno opałowe i kominkowe 511 542 ...
czytaj dalej »

UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ pracownika z doświadczeniem do montażu ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 998

 


Miejscowe zagrożenia:
3 grudnia w Karwicach (gm. Opoczno) trzy zastępy z PSP i OSP zabezpieczały miejsce zdarzenia drogowego i usuwały jego skutki.
5 grudnia w Opocznie na ul. Partyzantów jeden zastęp PSP pomagał policji w otwarciu drzwi do jednego z garaży, w którym znaleziono denata.
7 grudnia: * w Grębenicach, gm. Żarnów, cztery zastępy z PSP i OSP zabezpieczały miejsce wypadku drogowego, udzieliły pierwszej pomocy przedmedycznej jednemu z kierowców, zabezpieczyły miejsce zdarzenia i usuwały jego skutki * w Anielinie (gm. Poświętne) cztery zastępy z PSP i OSP zabezpieczyły miejsce wypadku drogowego, strażacy sprzętem hydraulicznym wykonali dostęp do poszkodowanej osoby i przekazali ją pogotowiu ratunkowemu * w Woli Załężnej (gm. Opoczno) dwa zastepy z PSP i OSP zabezpieczały miejsce kolizji drogowej i usuwały z jezdni plamę substancji ropopochodnej.
9 grudnia: * w Opocznie na ul. Starzyńskiego, jeden zastęp PSP uwalniał łabędzia na zamarzniętej rzece. W wyniku zbliżania się do łabędzia, ptak uwolnił się z zamarzniętej rzeki i odfrunął * w Opocznie na ul. Przemysłowej jeden zastęp PSP zabezpieczał pęknięty grzejnik wypompował rozlaną wodę z korytarza.

Pożary
4 grudnia w Żarnowie na ul. Opoczyńskiej doszło do pożaru garażu. Trzy zastępy z PSP i OSP zabezpieczały miejsce zdarzenia oraz ugasiły palące się wyposażenie garażu.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 50 (805) z dnia 14 Grudnia 2012r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »