tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
UROLOG Dr N. Med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA ...
czytaj dalej »

ODTRUCIA alkoholowe, tel. 690-690-079, ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ pracownika z doświadczeniem do montażu ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drogach

 


Piją i jeżdżą!
* 7 grudnia, o godz. 16.55 w Opocznie na placu Kościuszki policjanci zatrzymali do kontroli kierującego oplem astrą 49?letniego Henryka P. Mężczyznę zbadano na zawartość alkoholu. Wydmuchał 0,25 promila.
* 8 grudnia, o godz. 11.50 w Januszewicach (gmina Opoczno) policjanci zatrzymali do kontroli 48?letniego Mirosława J., kierującego renaultem. Mężczyzna miał w organizmie 0,46 promila.
* 11 grudnia, o godz. 17.40 w Małych Końskich (gmina Mniszków) policjanci wykluczyli z ruchu pijanego rowerzystę, 37?letniego Rafała L. Zbadany na zawartość alkoholu, wydmuchał 1,5 promila.

Prowadzili "na fazie"
* Do groźnego zdarzenia doszło 7 grudnia, w Grębenicach (gmina Żarnów). Około godz. 4.30 52?letni Piotr S., kierujący ciągnikiem z naczepą, z nieustalonych przyczyn uderzył w stojący na pasie drogowym zestaw pojazdów. Kierowcę przewieziono do szpitala. W jego organizmie stwierdzono obecność amfetaminy.
* Tego samego dnia, o godz. 23.47 w Drzewicy na placu Narutowicza funkcjonariusze zatrzymali 18?letniego Jarosława N., kierującego vw golfem. Okazało się, że nastolatek prowadził pojazd, będąc pod wpływem środków odurzających.

Ślisko!
7 grudnia, o godzinie 18.34 w Anielinie (gmina Poświętne) doszło do poważnego wypadku. Kierująca oplem 31?letnia Dominika S. wpadła w poślizg w trakcie wyprzedzania pojazdów ciężarowych. Kobieta wjechała do rowu, uderzyła w przydrożne drzewo, dachowała i ponownie znalazła się na jezdni, gdzie uderzył w nią ciężarowy DAF. W wyniku zderzenia, kierująca doznała pęknięcia kręgosłupa szyjnego oraz urazu twarzoczaszki i została przewieziona do szpitala w Tomaszowie Mazowieckim.
* W poślizg wpadła również 39?letnia Aleksandra C., czego wynikiem był groźny w skutkach wypadek. 8 grudnia, o godz. 13.00 w Błogiem Rządowym (gmina Mniszków) ze względu na śliską nawierzchnię, kobieta doprowadziła do czołowego zderzenia z VW golfem, kierowanym przez 48?letniego mężczyznę. Kierujący byli trzeźwi. Na skutek zdarzenia, pasażerowie doznali obrażeń ciała i zostali przetransportowani do szpitala w Piotrkowie Trybunalskim.
* 9 grudnia, około godz. 19.00 w Radoni (gmina Mniszków), kierujący peugeotem 26?letni Marcin Z., chcąc uniknąć potrącenia pieszego, wykonał gwałtowny skręt, na skutek czego wpadł w poślizg i wjechał do rowu. W wyniku zdarzenia, pasażerka pojazdu doznała urazu kręgosłupa i została przewieziona do szpitala w Piotrkowie Trybunalskim.
* Do niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze doszło 11 grudnia, o godz. 6.58 w Sławnie. 31?letnia Iwona J., kierująca fiatem cinquecento wpadła w poślizg i uderzyła w jadącego z przeciwka mercedesa, prowadzonego przez 35?letniego mężczyznę. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Kobieta, w wyniku zdarzenia, doznała ogólnych potłuczeń, rany głowy i stłuczenia lewego łokcia. Została przewieziona do szpitala w Opocznie.

Nie ustąpił
* 7 grudnia, o godz. 16.50 na skrzyżowaniu ulic Partyzantów i Biernackiego w Opocznie, kierujący seatem toledo 59?letni Andrzej R. nie udzielił pierwszeństwa przejazdu jadącemu fiatem punto 34?letniemu mężczyźnie. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, a sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Przez nieuwagę
11 grudnia, o godz. 13.30 w Karwicach (gmina Opoczno), kierująca oplem vectrą 62?letnia Marianna S., w wyniku nieprawidłowego wymijania, uderzyła w audi, którym jechała 25?letnia kobieta. Sprawczyni zdarzenia ukarana została mandatem.

Podczas omijania
Tego samego dnia, o tej samej godzinie, tyle że przy ulicy Westerplatte w Opocznie, doszło do stłuczki, w której udział wzięli dwaj 36?latkowie jadący mercedasami. 36?letni Maciej W., wskutek nieprawidłowego omijania, uderzył w mercedesa vito kierowanego przez drugiego 36?latka. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 50 (805) z dnia 14 Grudnia 2012r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »