tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Wydział Gier przyznał walkowery

 
OZPN informuje

Realizując treść regulaminu rozgrywek Łódzkiego Związku Piłki Nożnej w sezonie piłkarskim 2013/2014, Wydział Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim postanowił zweryfikować wyniki kilku spotkań różnych klas rozgrywkowych. Wśród meczów, za które przyznano walkowery, są trzy z udziałem drużyn z powiatu opoczyńskiego.
WG zweryfikował:
* spotkanie juniorów młodszych z 5 kwietnia pomiędzy Astorią Szczerców a Gerlachem Drzewica jako walkower dla Astorii 3:0 i 3 pkt. Drużyna Gerlacha nie stawiła się na zawody w wyznaczonym terminie.
* spotkanie klasy okręgowej seniorów z 12 kwietnia pomiędzy Polonią Piotrków Trybunalski a Ceramiką Opoczno (wynik z boiska 2:1) jako walkower dla Polonii 3:0 i 3 pkt. W zespole z Opoczna wystąpił zawodnik nieuprawniony do gry.
* spotkanie klasy A grupy I z 29 marca pomiędzy Pionierem Baby a KS Kasztelan Żarnów (wynik z boiska 1:6) jako walkower dla Pioniera Baby 3:0 i 3 pkt. W drużynie Kasztelana wystąpił zawodik nieuprawniony do gry.
* spotkanie klasy A grupy I z 12 kwietnia pomiędzy Polonią Rokiciny a KS Kasztelan Żarnów (wynik z boiska 1:0) jako walkower dla Kasztelana 3:0 i 3 pkt. W drużynie Polonii Rokiciny wystąpił zawodnik nieuprawniony do gry.
* spotkanie juniorów młodszych z 12 kwietnia pomiędzy Gerlachem Drzewica a KS Grocholice Bełchatów jako walkower dla Grocholic 9:1 i 3 pkt. Mecz został zakończony w 55 min z powodu zdekompletowania drużyny Gerlacha ze względu na kontuzje.


spi   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 17 (876) z dnia 25 Kwietnia 2014r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »