tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Sport

 Zwycięstwo opoczyńskiego biura ARiMR

 
16 i 17 października w hali OSiR na Tatarze w Rawie Mazowieckiej rozegrano II Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łodzi. Najlepsi okazali się opocznianieNajlepsze drużyny turnieju


W rywalizacji uczestniczyło 13 zespołów reprezentujących biura powiatowe ARiMR z woj. łódzkiego. W składach, zgodnie z regulaminem, występowały minimum dwie kobiety.
W pierwszej fazie turnieju grano w czterech grupach eliminacyjnych, później najlepsze zespoły wystąpiły w półfinale i finale. Nad prawidłowym przebiegiem gry czuwał sędzia główny Bartłomiej Babuchowski z Łodzi – były siatkarz I–ligowy.
Bardzo dobre wyniki uzyskała drużyna Biura Powiatowego ARiMR w Opocznie. Po przegranej w pierwszym meczu z Pabianicami otrząsnęła się, zintegrowała i dalej odniosła już same zwycięstwa dochodząc do finału. W meczu o główne trofeum ponownie spotkała się z drużyną z Pabianic. Tym razem była lepsza, zdecydowanie wygrała i wywalczyła pierwsze miejsce.
Skład opoczyńskiego zespołu: Karolina Karch, Ewelina Koziarska, Karolina Rybicka, Paweł Wajrot, Andrzej Ignerowicz, Hubert Kubiszewski, Mariusz Milczarek, Jarosław Olejnik.
Trzecią pozycję zajęło Biuro Kontroli na Miejscu z Oddziału Regionalnego w Łodzi, a czwartą Biuro Wsparcia Inwestycyjnego, również z Łodzi.
Trzy najlepsze zespoły otrzymały puchary, medale i nagrody rzeczowe, które wręczyli dyrektor Oddziału Regionalnego ARiMR Zygmunt Kocimowski oraz organizatorzy turnieju. Były również nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem uznano Jarosława Olejnika – kierownika Biura Powiatowego ARiMR w Opocznie.
Jak zapewniali organizatorzy, jest duża szansa, aby ta wojewódzka impreza w następnych latach nie upadła a nawet zyskała rangę krajową – między poszczególnymi wojewódzkimi oddziałami regionalnymi ARiMR.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 44 (695) z dnia 5 Listopada 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »