tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Drzewica

 Zabawy z pluszakami

 
Obchody Dnia Pluszowego Misia w RadzicachNajmłodsi mieli mnóstwo radości


Już po raz dziewiąty na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji w czwartek, 25 listopada przedszkolaki i uczniowie młodszych klas z Publicznej Szkoły Podstawowej w Radzicach uczestniczyli w „pluszowych” uroczystościach.
Imprezę zorganizowali i prowadzili członkowie koła bibliotecznego: Karina Klimek, Martyna Bieniek, Justyna Klimek, Angelika Oleksik, Mateusz Nowak, Sylwia Sagalara, Gabrysia Zaniat i Bartek Uchroński. Dla młodszych koleżanek i kolegów wystawili ciekawy spektakl pt. „Kubuś Puchatek”.
Wiele dodatkowych atrakcji przygotowano pięcio– i sześciolatkom. W programie znalazły się opowieści o historii pluszowego misia, zabawy przy muzyce, plastyczne i zręcznościowe konkursy oraz zagadki.
Tego dnia w szkole zagościły przyniesione przez przedszkolaków pluszowe misie. Dzieci z wielką czułością opowiadały o swoich ulubionych maskotkach. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie co nieco.
Program spotkania przygotowała Małgorzata Komar przy współudziale Joanny Barul. W przeprowadzeniu obchodów pomagały wychowawczynie przedszkola Bożena Stępień i Katarzyna Siedlecka oraz wychowawcy świetlicy szkolnej. Nad całością czuwała dyrektorka szkoły Dorota Królik.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 48 (699) z dnia 3 Grudnia 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »