tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Drzewica

 Wybrali najpiękniejsze kartki

 

Drzewickie Centrum Wolontariatu "Ofiarna dłoń" rozstrzygnęło konkurs plastyczny pod hasłem "Kartka bożonarodzeniowa 2013".
Konkurs był skierowany do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Każdy uczestnik mógł zgłosić maksymalnie dwie kartki bożonarodzeniowe w formacie 10x15 cm, wykonane dowolną techniką płaską. Ważna była oryginalność, niepowtarzalność oraz subiektywna interpretacja plastyczna. Prace mogły nawiązywać do regionalnych tradycji ludowych.
Oceną nadesłanych kartek zajęła się komisja konkursowa w składzie: przewodnicząca Anna Pomykała, Mirosława Białek i Ewa Sobolewska. W poszczególnych kategoriach przyznała osiem miejsc od pierwszego do trzeciego oraz trzydzieści trzy wyróżnienia.
W grupie przedszkolaków pierwsze miejsce zajęli ex aequo Zuzanna Lis (Przedszkole Samorządowe) i Błażej Róg (Oddział Przedszkolny w Idzikowicach). Wyróżnienia otrzymali: Franciszek Słowiński i Gabriela Matysiak (Przedszkole Samorządowe), Julia Wardecka, Hanna Orłowska i Aleksandra Domagała (OP w Idzikowicach).
W gronie uczniów klas I?III pierwsze miejsce przyznano Angelice Widawskiej (SP w Brzustowcu). Drugie miejsce zajęła Natalia Kwiecień (Filialna SP w Jelni), trzecie Ewelina Janik (SP w Brzustowcu). Wyróżniono prace, które wykonali: Julia Czarnecka, Kinga Matysiak, Zuzanna Domagała, Anna Kmiecik, Małgorzata Smolarek, Aleksandra Domagała, Jan Smolarek, Szymon Kmiecik, Igor Mastalerek, Maciej Cieślik i Magdalena Klimek (SP w Idzikowicach), Zuzanna Stropa, Bartłomiej Kuc i Katarzyna Kaniowska (SP w Brzustowcu), Aleksandra Kwiecień (Filialna SP w Jelni) i Zofia Słowińska (SP w Drzewicy).
W kategorii uczniów klas IV?VI najwyżej oceniono pracę Agaty Kowalskiej. Drugie miejsce przyznano Julii Tępińskiej, trzecie Dominikowi Bogatkowi. Wszyscy są uczniami SP w Brzustowcu. Wyróżnienia otrzymali: Aleksandra Statkiewicz, Emilia Cieślik, Mateusz Wojciechowski i Monika Janik (SP w Brzustowcu), Filip Domagała, Wiktoria Chrobak, Maja Grzybek, Paulina Jaciubek, Wiktoria Domagała oraz Aleksander Szczepanik (SP w Idzikowicach).
W grupie gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych jury przyznało wyróżnienia Klaudii Kmicie i Weronice Stobienieckiej (Gimnazjum im. Jana Pawła II).
Oficjalne podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w najbliższą sobotę, 25 stycznia podczas karnawałowego balu charytywnego. Impreza w siedzibie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych rusza o godz. 17.30.


pe   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 4 (863) z dnia 24 Stycznia 2014r.
W dziale Drzewica dostępne są również artykuły:

  Pokaż pełny spis treści
   
  Kontakt z TOP
  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
  oglotop@pajpress.pl

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
  tel: 44 754 41 51

  Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
  tel: 44 754 21 21
  top@pajpress.pl
  Artykuły
  Informator
  Warto wiedzieć
  Twój TOP
  TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
  Zarejestruj konto »