tygodnik opoczyński
Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drogach

 


Piją i jeżdżą!
* 14 października, około godz. 7.00, w Prymusowej Woli (gmina Sławno) policjanci zatrzymali 45?letniego rowerzystę, Roberta K., który prawdopodobnie znajdował się w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna odmówił jednak zbadania alkomatem, dlatego pobrano mu krew do badań na zawartość alkoholu.
* 20 października, kilka minut po północy, na ul. Staszica w Drzewicy mundurowi skontrolowali stan trzeźwości 27?latka, Piotra W., który jechał rowerem. Wynik badania ? 2,83 promila alkoholu w organizmie.

Zasnęła za kierownicą
* 19 października, kilkanaście minut przed godz. 7.00, na drodze krajowej nr 12 w Stoczkach (gmina Mniszków) kierująca passatem 53?letnia Teresa K. zasnęła za kierownicą wskutek czego zjechała z drogi do rowu, a następnie uderzyła w drzewo. Obrażeń ciała doznał 26?letni pasażer, którego z pękniętym barkiem i złamaniem żeber przewieziono do szpitala w Piotrkowie.

Podczas wyprzedzania
16 października, kilka minut po godz. 7.00, na ul. Staromiejskiej w Opocznie kierująca renaultem megane 50?letnia Ewa S. nieprawidłowo wyprzedzając doprowadziła do zderzenia z ciągnikiem ursus z przyczepą, którym kierował 72?latek.

Za szybko
17 października, kwadrans po godz. 16.00, w Anielinie (gmina Poświętne) kierujący škodą fabią 58?letni Edward M. jadąc z nadmierną prędkością stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Zapłaci mandat.

Nie ustąpili
* 19 października, na ul. Koneckiej w Paradyżu kierujący VW borą 37?letni Jan B. nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z MAN?em z naczepą, którym kierował obywatel Rumunii. Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem.
* 21 października, około godz. 1.40, na rondzie w Opocznie kierujący škodą 65?letni Henryk K. wymuszając pierwszeństwo przejazdu doprowadził do zderzenia z oplem. Ukarano go mandatem.

Za blisko
20 października, kilka minut po godz. 9.00, na ul. Piotrkowskiej w Opocznie kierowca VW sharana 35?letni Marek W. nie zachował bezpiecznej odległości za pojazdem poprzedzającym i uderzył w tył passata, który następnie uderzył w mitsubishi. Kierowca sharana zapłaci mandat.

Kolizja rowerowa
20 października, około godz. 15.40, w Antoniowie (gmina Opoczno) 22?letnia rowerzystka, Aneta Ł. nie zachowała bezpiecznej odległości i uderzyła w inny rower. Wezwani na miejsce policjanci pouczyli kobietę.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 43 (902) z dnia 24 Października 2014r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »