tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
ZATRUDNIĘ ELEKTRYKÓW, POMOC ELEKTRYKA, TEL. ...
czytaj dalej »

@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Baza firm
 
Zdarzenia

 Tydzień na drogach

 


W minionym tygodniu w statystykach policyjnych nie odnotowano ani jednego kierującego w stanie nietrzeźwości. Taka informacja oczywiście cieszy, choć trudno dać jej wiarę. Mogą być bowiem dwie przyczyny albo kierowcy wykazali się rozsądkiem i przynajmniej w tak trudnych zimowych warunkach postanowili nie jeździć "po kielichu", albo policjanci rzadziej badali ostatnio ich stan trzeźwości. Mundurowi zapewniają jednak, że kontrole w kierunku badania trzeźwości kierujących są cały czas prowadzone. Może więc jednak jakaś poprawa w świadomości nas wszystkich? Oby.

Pijany wtargnął
Nie obyło się za to bez zdarzenia spowodowanego przez nietrzeźwego pieszego. 17 stycznia, około godz. 17.00, na ul. 17 Stycznia, w rejonie pl. Zamkowego, 27?letni Krzysztof G. wtargnął na jezdnię, wprost pod nadjeżdżającego escorta, kierowanego przez 26?latka. Mężczyzna doznał złamania ramienia z przemieszczeniem. Trafił do szpitala, który opuścił na własną prośbę, po udzieleniu pomocy medycznej. W chwili zdarzenia miał w organizmie 2,56 promila alkoholu.

Nieprawidłowo
* 16 stycznia, około godz. 14.30, na ul. Ludwikowskiej w Tomaszowie Mazowieckim kierujący iveco 48?letni Jarosław K. nieprawidłowo skręcając w prawo doprowadził do zderzenia z VW polo kierowanym przez 48?latkę. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia, ale nie upiekło mu się. Został zatrzymany tego samego dnia na ul. Kolberga w Opocznie, gdzie za spowodowanie kolizji w Tomaszowie wypisano mu mandat.
* 17 stycznia, kilkanaście minut przed godz. 22.00, na K?74 w Trojanowicach (gmina Żarnów) kierujący scanią z naczepą 24?letni Przemysław K. nieprawidłowo wymijając doprowadził do zderzenia z renaultem megane, kierowanym przez obywatelkę Ukrainy. Ukarano go mandatem.

Nie ustąpił
16 stycznia, około godz. 17.00, na drodze krajowej nr 12 w Stoku (gmina Mniszków) kierujący mazdą 66?letni Henryk S. nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z ciągnikiem siodłowym z naczepą, którym kierował 33?latek. Dostał mandat.

Uderzył i odjechał
* 17 stycznia, około godz. 16.20, na pl. Narutowicza w Drzewicy nieznany kierowca uderzył w bok zaparkowanego VW passata, należącego do 27?latka z Opoczna. Sprawca kolizji odjechał z miejsca zdarzenia.
* Do podobnego zdarzenia doszło 18 stycznia, około godz. 16.30, na ul. Skłodowskiej?Curie w Opocznie. Tu nieznany kierowca peugeota najechał na zaparkowanego opla vectrę należącego do 36?latka. Sprawca odjechał.

Za szybko!
19 stycznia, około godz. 9.40, w Wygnanowie (gmina Sławno) z powodu nadmiernej prędkości kolizję drogowa spowodowała kierująca oplem corsą 42?letnia Wioletta S. Ukarano ją mandatem.


Artykuł ukazał się w wydaniu nr 4 (863) z dnia 24 Stycznia 2014r.
W dziale Zdarzenia dostępne są również artykuły:

Pokaż pełny spis treści
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »