tygodnik opoczyński
Ogłoszenia
Wyróżnione
@UROLOG dr n. med. K. DĄBROWSKI, USG. WAZEKTOMIA* ...
czytaj dalej »

Usługi Parkieciarskie Mateusz Pręcikowski ...
czytaj dalej »

WAZEKTOMIA, tel. 602-19-04-29, ...
czytaj dalej »
Baza firm
 
Sport

 Sztafety w Mniszkowie

 

11 października rozegrano w Mniszkowie mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych szkół gimnazjalnych. Do zawodów zgłosiły się reprezentacje dziesięciu szkół.
Jako pierwsze do rywalizacji przystąpiły dziewczęta. Po pierwszej zmianie na prowadzeniu znajdowały się dziewczęta z Szadkowic, za nimi Drzewica i Gimnazjum nr 2. Przez trzy kolejne zmiany prowadziły zawodniczki z Gimnazjum nr 3 przed Mniszkowem i Prymusową Wolą. Po piątej zmianie liderkami biegu zostały gimnazjalistki z Mniszkowa, za nimi Prymusowa Wola i Gimnazjum nr 3. Kolejność ta utrzymała się już do końca rywalizacji.
Klasyfikacja końcowa biegu dziewcząt: 1. Mniszków, 2. Prymusowa Wola, 3. Gim. nr 3, 4. Drzewica, 5. Szadkowice, 6. Żarnów, 7. Gim. nr 1, 8. Gim. nr 2, 9. Paradyż.
Dziewczęta z Mniszkowa biegły w składzie: Jagoda Nojek, Klaudia Kuśmierska, Klaudia Franczak, Joanna Wiączek, Marlena Sobierska, Ewelina Biegała, Monika Kołodziejska, Anna Abratkiewicz, Aleksandra Bińkowska i Olga Wujek, opiekun Rafał Marszałek.
Po dziewczętach do rywalizacji przystąpili chłopcy. Po pierwszej zmianie prowadził Mniszków przed Prymusową Wolą i Drzewicą. Dwie kolejne zmiany to prowadzenie Prymusowej Woli, za nią Prywatna i Drzewica. Po czwartej zmianie na czoło wyszli chłopcy z Drzewicy, za nimi biegła Prywatna, Prymusowa Wola. Na szóstej zmianie Michał Molin do czołówki wprowadził Paradyż (na 2 miejsce). Na kolejnych trzech zmianach coraz wyraźniej prowadziła Drzewica, za nią Prywatna. O 3. miejsce trwała walka między Paradyżem i Prumusową Wolą. Ostatnia zmiana to popis „jednego aktora” Sławka Kuca (Gim. Prywatne), który odrobił stratę i jako pierwszy minął linię mety.
Klasyfikacja końcowa biegu chłopców: 1. Gim. Prywatne, 2. Drzewica, 3. Prymusowa Wola, 4. Paradyż, 5. Żarnów, 6. Mniszków, 7. Gim. nr 3, 8. Szadkowice, 9. Gim. nr 2, 10. Gim. nr 1.
Chłopcy z Prywanej biegli w składzie: Krystian Nowak, Czarek Szczegielniak, Dawid Witek, Wiktor Sadzikowski, Adrian Bartyzel, Krzysztof Łukasik, Wojciech Tyczyński, Dominik Wolski, Bartłomiej Kobalczyk i Sławomir Kuc, opiekun Marcin Wojtunik.
Po dwa najlepsze zespoły awansowały do mistrzostw rejonu, które odbędą się w Tomaszowie Maz.


ZG   

Artykuł ukazał się w wydaniu nr 41 (692) z dnia 15 Października 2010r.
 
Kontakt z TOP
Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Biuro ogłoszeń
oglotop@pajpress.pl

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Dział reklamy
tel: 44 754 41 51

Tomaszów Mazowiecki - baza wiedzy Redakcja
tel: 44 754 21 21
top@pajpress.pl
Artykuły
Informator
Warto wiedzieć
Twój TOP
TIT - rejestracja konta Bądź na bieżąco.
Zarejestruj konto »